fbpx

Wczytywanie

Szybka rejestracja / pytanieWspółpracujemy z:

Oferta

Narkoza i szpital

Bezpieczeństwo i komfort

 • leczenie zębów w znieczuleniu ogólnym (narkozie) u dzieci i dorosłych
 • zabiegi chirurgiczne, implantologiczne i niektóre protetyczne bez lęku i bez bólu
 • jednodniowy pobyt szpitalny – sale jednoosobowe
 • pełne bezpieczeństwo i wyposażenie bloku operacyjnego
 • doświadczony zespół anestezjologiczny

Leczenie zębów w znieczuleniu

Bezpieczeństwo i komfort Pacjentów jest dla nas priorytetem. W naszej Klinice istnieje możliwość przeprowadzenia w znieczuleniu ogólnym zarówno skomplikowanych zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej i szczękowo-twarzowej, jak również zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej, takich jak leczenie próchnicy, oraz protetyki np. szlifowanie zębów pod uzupełnienia protetyczne. U nas zrealizują Państwo marzenia o pięknym uśmiechu i pięknej twarzy bez stresów oraz z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Leczenie stomatologiczne pod narkozą

Narkoza jest rozwiązaniem zapewniającym kompleksowość leczenia Pacjentom szczególnie wrażliwym na ból oraz stresującym się przed leczeniem stomatologicznym czy zabiegami z zakresu chirurgii stomatologicznej, zapewniając przy tym komfort i poczucie bezpieczeństwa. Stomatologia i leczenie (pod narkozą) w znieczuleniu ogólnym dedykowana jest także naszym najmłodszym Pacjentom, u których wizyta u dentysty wywołuje stres i lęk lub konieczne jest jednoczasowe wyleczenie dużej liczby ubytków zagrażających zdrowiu dziecka. Z leczenia stomatologicznego pod narkozą mogą skorzystać nie tylko osoby dorosłe ale także dzieci.

Podczas wizyty konsultacyjnej, która zawsze poprzedza zabieg w znieczuleniu ogólnym lekarz stomatolog zbiera szczegółowy i wnikliwy wywiad odnośnie przebytych i obecnych schorzeń, przyjmowanych na stałe leków, przebytych operacjach i znieczuleniach. Daje nam to możliwość ujawnić ewentualne przeciwwskazania i indywidualne uwarunkowania Pacjenta.

Pacjent otrzymuje również ankietę anestezjologiczną, skierowanie na badania laboratoryjne, które należy dostarczyć najpóźniej dzień przed planowanym zabiegiem oraz zalecenia przed i pozabiegowe. Przed samym zabiegiem lekarz anestezjolog konsultuje wyniki badań i kwalifikuje Pacjenta do zabiegu.

Po podaniu środka znieczulającego Pacjent zasypia i nie jest narażony na nieprzyjemności związane z zabiegiem. W trakcie zabiegu Pacjentem zajmuje się i czuwa nad jego bezpieczeństwem wykwalifikowany i doświadczony zespół anestezjologiczno-stomatologiczny, w skład którego wchodzi lekarz anestezjolog, pielęgniarka anestezjologiczna, lekarz stomatolog oraz asysta stomatologiczna. Wykwalifikowany, działający w zespole personel oraz sprzęt najwyższej jakości, gwarantują wykonanie zabiegu w znieczuleniu ogólnym możliwie najbezpieczniej i najsprawniej. Zabieg narkozy wbrew wielu opiniom jest zabiegiem bardzo bezpiecznym o ile przeprowadzany jest przez wykwalifikowany personel oraz w placówce dysponującej pełnym zapleczem anestezjologicznym, a Impladent jest jedyną w Trójmieście niepubliczną placówką oferującą taki zakres usług.

Koszt zabiegu i leczenia stomatologicznego w znieczuleniu ogólnym uzależniony jest od czasu trwania narkozy oraz od zakresu procedur, jakie zostały zaplanowane u danego Pacjenta. Cena uwzględnia jednodniowy pobyt w Klinice oraz opiekę lekarską i pielęgniarki anestezjologicznej. Po zakwalifikowaniu Pacjenta do zabiegu w znieczuleniu ogólnym przygotowywany jest dokładny plan leczenia i szczegółowy kosztorys.

Pacjentom po zabiegach w znieczuleniu ogólnym zapewniamy całodobową opiekę lekarską i pielęgniarską. Oferujemy komfortowe, klimatyzowane, jednoosobowe sale pooperacyjne z prywatną łazienką, TV i Wi-Fi, w których do czasu powrotu do pełnej sprawności do momentu opuszczenia Kliniki Pacjent jest pod opieką naszego personelu. Gwarantujemy przy tym Państwu pełen monitoring i bezpieczeństwo warunków szpitalnych. Po całkowitym ustąpieniu skutków działania podanych środków, Pacjent po konsultacji z lekarzem może (z pomocą osoby towarzyszącej) opuścić naszą Klinikę i wrócić do domu.

Leczenie zębów pod narkozą u dzieci i dorosłych

Leczenie zębów w znieczuleniu ogólnym pozwala przeprowadzić  skomplikowane zabiegi i zwyczajnie znieść ból. Z myślą o pacjentach, którzy są szczególnie wrażliwi na ból, obawiają się leczenia stomatologicznego umożliwiamy skorzystanie z leczenia zębów pod narkozą. Zabiegi stomatologiczne oraz tradycyjne leczenie zębów wykonywane pod narkozą są bezpieczne. W naszej klinice stosujemy nowoczesne środki znieczulające, zatem pacjenci podejmujący leczenie zębów w narkozie nie muszą obawiać skutków ubocznych tuż po zakończonym leczeniu.

Leczenie zębów pod narkozą u dzieci można zastosować, jeśli Twoje dziecko potrzebuje doraźnego leczenia stomatologicznego lub skomplikowanych zabiegów stomatologicznych, których wykonanie zajmie dużo czasu a przy tym stresu u dziecka. Każdy pacjent (zarówno dzieci i osoby dorosłe) przed leczeniem zębów w narkozie musi zasięgnąć konsultacji stomatologiczno-anestezjologicznej. Dopiero po przebytej konsultacji pacjent może zostać zakwalifikowany do zabiegu. W naszej klinice z zabiegów leczenia zębów w znieczuleniu ogólnym korzystają nie tylko najmłodsi pacjenci, ale także osoby dorosłe, które odczuwają paniczny strach przed leczeniem stomatologicznym.

Zobacz też: leczenie kanałowe Impladent.

Nasi specjaliści

Poniżej przedstawiamy lekarzy specjalistów, którzy zajmą się Państwem w naszej Klinice.

Zapraszamy do naszych Klinik!

Formularz kontaktowy
 • Klinika Gdańsk

  ul. Kartuska 312,
  80-125 Gdańsk

  (+48) 58 691-71-47
  (+48) 501-155-036

 • Klinika Kowale

  ul. Andromedy 3,
  80-180 Kowale

  (+48) 58 691-71-47
  (+48) 501-155-036

Medycyna estetyczna Umów się na wizytę