fbpx

Wczytywanie

Szybka rejestracja / pytanie  Współpracujemy z:

  Oferta

  Narkoza i szpital

  Bezpieczeństwo i komfort

  • leczenie zębów w znieczuleniu ogólnym (narkozie) u dzieci i dorosłych
  • zabiegi chirurgiczne, implantologiczne i niektóre protetyczne bez lęku i bez bólu
  • jednodniowy pobyt szpitalny – sale jednoosobowe
  • pełne bezpieczeństwo i wyposażenie bloku operacyjnego
  • doświadczony zespół anestezjologiczny

  Leczenie zębów w znieczuleniu

  Bezpieczeństwo i komfort Pacjentów jest dla nas priorytetem. W naszej Klinice istnieje możliwość przeprowadzenia w znieczuleniu ogólnym zarówno skomplikowanych zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej i szczękowo-twarzowej, jak również zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej, takich jak leczenie próchnicy, oraz protetyki np. szlifowanie zębów pod uzupełnienia protetyczne. U nas zrealizują Państwo marzenia o pięknym uśmiechu i pięknej twarzy bez stresów oraz z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. W nasze Klinice zrealizujecie Państwo bezbolesne leczenie i usuwanie zębów w Gdańsku i okolicach.

  Leczenie stomatologiczne pod narkozą

  Narkoza jest rozwiązaniem zapewniającym kompleksowość leczenia Pacjentom szczególnie wrażliwym na ból oraz stresującym się przed leczeniem stomatologicznym czy zabiegami z zakresu chirurgii stomatologicznej, zapewniając przy tym komfort i poczucie bezpieczeństwa. Stomatologia i leczenie (pod narkozą) w znieczuleniu ogólnym dedykowana jest także naszym najmłodszym Pacjentom, u których wizyta u dentysty wywołuje stres i lęk lub konieczne jest jednoczasowe wyleczenie dużej liczby ubytków zagrażających zdrowiu dziecka. Z leczenia stomatologicznego pod narkozą mogą skorzystać nie tylko osoby dorosłe ale także dzieci.

  Usuwanie zębów pod narkozą dla dzieci i dorosłych

  Usuwanie zębów pod narkozą u dorosłych i dzieci gwarantuje komfort i bezpieczeństwo podczas tego nieprzyjemnego zabiegu stomatologicznego. Zarówno u dzieci, jak i osób dorosłych koniecznym jest sporadycznie wyrwanie uszkodzonego lub toczonego chorobą zęba – dzięki usuwaniu zębów w narkozie zabieg ten jest całkowicie bezbolesny. Klinika Impladent w Gdańsku specjalizuje się nie tylko w zabiegach usuwania zębów pod narkozą ale również wypełniania braków w uzębieniu przy wykorzystaniu zaawansowanych metod, jakimi jest wstawianie koron oraz implantów – bezbolesne leczenie zębów to nasza specjalność!

  Bezbolesne usuwanie zębów z Impladent

  Leczenie zębów pod narkozą w Gdańsku i okolicach pozwala na przeprowadzanie wielu zabiegów całkowicie bezboleśnie. Narkoza umożliwia bezbolesne usuwanie zębów, ich borowanie a także szlifowanie w przypadku przygotowywania ich do cementowania koron lub licówek. Dzięki narkozie bezbolesne usuwanie zębów jest możliwe i w pełni bezpieczne, a przy tym nie pozostawia w pamięci śladów po nieprzyjemnym zabiegu. Zarówno w przypadku dzieci, jak i osób dorosłych bezbolesne usuwanie zębów w klinice Impladent to satysfakcjonujące rozwiązanie dla Pacjentów wrażliwych i podatnych na stres związany w wizytą u stomatologa.

  Podczas wizyty konsultacyjnej, która zawsze poprzedza zabieg w znieczuleniu ogólnym lekarz stomatolog zbiera szczegółowy i wnikliwy wywiad odnośnie przebytych i obecnych schorzeń, przyjmowanych na stałe leków, przebytych operacjach i znieczuleniach. Daje nam to możliwość ujawnić ewentualne przeciwwskazania i indywidualne uwarunkowania Pacjenta.

  Pacjent otrzymuje również ankietę anestezjologiczną, skierowanie na badania laboratoryjne, które należy dostarczyć najpóźniej dzień przed planowanym zabiegiem oraz zalecenia przed i pozabiegowe. Przed samym zabiegiem lekarz anestezjolog konsultuje wyniki badań i kwalifikuje Pacjenta do zabiegu.

  Po podaniu środka znieczulającego Pacjent zasypia i nie jest narażony na nieprzyjemności związane z zabiegiem. W trakcie zabiegu Pacjentem zajmuje się i czuwa nad jego bezpieczeństwem wykwalifikowany i doświadczony zespół anestezjologiczno-stomatologiczny, w skład którego wchodzi lekarz anestezjolog, pielęgniarka anestezjologiczna, lekarz stomatolog oraz asysta stomatologiczna. Wykwalifikowany, działający w zespole personel oraz sprzęt najwyższej jakości, gwarantują wykonanie zabiegu w znieczuleniu ogólnym możliwie najbezpieczniej i najsprawniej. Zabieg narkozy wbrew wielu opiniom jest zabiegiem bardzo bezpiecznym o ile przeprowadzany jest przez wykwalifikowany personel oraz w placówce dysponującej pełnym zapleczem anestezjologicznym, a Impladent jest jedyną w Trójmieście niepubliczną placówką oferującą taki zakres usług.

  Koszt zabiegu i leczenia stomatologicznego w znieczuleniu ogólnym uzależniony jest od czasu trwania narkozy oraz od zakresu procedur, jakie zostały zaplanowane u danego Pacjenta. Cena uwzględnia jednodniowy pobyt w Klinice oraz opiekę lekarską i pielęgniarki anestezjologicznej. Po zakwalifikowaniu Pacjenta do zabiegu w znieczuleniu ogólnym przygotowywany jest dokładny plan leczenia i szczegółowy kosztorys.

  Pacjentom po zabiegach w znieczuleniu ogólnym zapewniamy całodobową opiekę lekarską i pielęgniarską. Oferujemy komfortowe, klimatyzowane, jednoosobowe sale pooperacyjne z prywatną łazienką, TV i Wi-Fi, w których do czasu powrotu do pełnej sprawności do momentu opuszczenia Kliniki Pacjent jest pod opieką naszego personelu. Gwarantujemy przy tym Państwu pełen monitoring i bezpieczeństwo warunków szpitalnych. Po całkowitym ustąpieniu skutków działania podanych środków, Pacjent po konsultacji z lekarzem może (z pomocą osoby towarzyszącej) opuścić naszą Klinikę i wrócić do domu.

  Leczenie zębów pod narkozą u dzieci i dorosłych

  Zabieg stomatologiczny jakim jest leczenie czy usuwanie zębów może być męczący i bolesny dla pacjentów. Leczenie zębów w znieczuleniu ogólnym pozwala przeprowadzić  skomplikowane zabiegi i zwyczajnie znieść ból. Z myślą o pacjentach, którzy są szczególnie wrażliwi na ból, obawiają się leczenia stomatologicznego umożliwiamy skorzystanie z leczenia zębów pod narkozą. W czasie trwania zabiegu pacjenci nie odczuwają bólu i najczęściej nie pamiętają zabiegu, co pozwala na łagodne przeprowadzenie zabiegu. Zabiegi stomatologiczne oraz tradycyjne leczenie zębów wykonywane pod narkozą są bezpieczne. W naszej klinice stosujemy nowoczesne środki znieczulające, zatem pacjenci podejmujący leczenie zębów w narkozie nie muszą obawiać skutków ubocznych tuż po zakończonym leczeniu. W przypadku każdego pacjenta leczenie stomatologiczne odbywa się pod opieką anestezjologa oraz dentysty.

  Bezpieczne leczenie zębów w narkozie

  Leczenie zębów pod narkozą u dzieci można zastosować, jeśli Twoje dziecko potrzebuje doraźnego leczenia stomatologicznego lub skomplikowanych zabiegów stomatologicznych, których wykonanie zajmie dużo czasu a przy tym stresu u dziecka. Każdy pacjent (zarówno dzieci i osoby dorosłe) przed leczeniem zębów w narkozie musi zasięgnąć konsultacji stomatologiczno-anestezjologicznej. Dopiero po przebytej konsultacji pacjent może zostać zakwalifikowany do zabiegu. W naszej klinice z zabiegów leczenia zębów w znieczuleniu ogólnym korzystają nie tylko najmłodsi pacjenci, ale także osoby dorosłe, które odczuwają paniczny strach przed leczeniem stomatologicznym. Przez cały czas trwania zabiegu oraz po jego zakończeniu pacjent pozostaje pod obserwacją anestezjologa do momentu, w którym ustąpi działanie środków farmakologicznych.

  Jeżeli stresujesz się wizytą na fotelu dentystycznym, umów się na konsultację i wybierz leczenie zębów pod narkozą! Leczenie stomatologiczne jest bezpieczne i często wykonywane jest podczas jednej wizyty.

   

  Stomatologia w narkozie – przeciwwskazania

  Stomatologia w narkozie nie zawsze jest możliwa, niektóre choroby oraz ogólne osłabienie organizmu są przeciwwskazaniami do leczenia w narkozie. Wśród najważniejszych z nich wymienić można z pewnością: problemy z krzepnięciem krwi, branie leków przeciwzakrzepowych, schorzenia układu nerwowo mięśniowego a także cukrzyca i wiele innych. Niemożliwym jest leczenie zębów w znieczuleniu ogólnym u osób w ciąży – w takim przypadku zaleca się odłożenie terminu zabiegu na czas po porodzie. W klinice dentystycznej Impladent każdorazowo, w przypadku stomatologii w narkozie, przeprowadzany jest dokładny wywiad i ocena stanu zdrowia Pacjenta przez anestezjologów. Dzięki temu, przystępując do zabiegu w znieczuleniu ogólnym, Pacjent i nasi stomatolodzy zyskują pewność, że w żaden sposób nie zostanie nadwyrężone jego zdrowie. Jakie zabiegi obejmuje stomatologia w narkozie? Może to być usuwanie zębów, wszczepianie implantów, operacje ortognatyczne ale także leczenie zachowawcze. W klinice dentystycznej Impladent dbamy o komfort Pacjenta w związku z czym świadczymy usługi na najwyższym poziomie, gwarantujące nie tylko satysfakcjonujące efekty końcowe, ale również spokój wewnętrzny i bezbolesne leczenie.

  Leczenie zębów w znieczuleniu ogólnym krok po kroku

  Leczenie zębów w znieczuleniu ogólnym rozpoczynamy od dokładnej diagnostyki stanu uzębienia oraz kontroli stanu zdrowia Pacjenta wraz z anestezjologami. Przed zabiegiem w znieczuleniu ogólnym nie zaleca się spożywania lub picia na 10 godzin przed jego nastąpieniem. W przypadku kwalifikacji do leczenia Pacjentów zażywających leki przeciwzakrzepowe koniecznym jest zaprzestanie przyjmowania ich na tydzień przed planowanym zabiegiem. Leczenie zębów w znieczuleniu ogólnym możliwe jest tak u dzieci, jak i osób dorosłych. W zależności od wieku Pacjenta stosowane są różne metody znieczulania – w tym również wziewna, przy wykorzystaniu maski tlenowej. Po przeprowadzonej diagnostyce, ustaleniu planu leczenia i wprowadzenia Pacjenta w narkozę stomatolodzy przystępują do pracy, by Pacjent mógł obudzić się ciesząc się zdrowymi i doskonale prezentującymi się zębami oraz prawidłowym zgryzem.

  Zobacz też: leczenie kanałowe Impladent.

  Nasi specjaliści

  Poniżej przedstawiamy lekarzy specjalistów, którzy zajmą się Państwem w naszej Klinice.

  Zapraszamy do naszych Klinik!

  Formularz kontaktowy
  • Klinika Gdańsk

   ul. Kartuska 312,
   80-125 Gdańsk

   (+48) 58 691-71-47
   (+48) 501-155-036

  • Klinika Kowale

   ul. Andromedy 3,
   80-180 Kowale

   (+48) 58 691-71-47
   (+48) 501-155-036

  Medycyna estetyczna Umów się na wizytę