fbpx

Wczytywanie

Klinika otwarta
Świadczymy usługi w stanach nagłych i pilnych.

Infolinia czynna pod numerami:
58 691-71-47 lub 501-155-036
od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00
oraz w sobotę 9.00-14.00

Drodzy Pacjenci,

uprzejmie informujemy, że Klinika Impladent MDC jest otwarta dla najbardziej potrzebujących Pacjentów.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby spełniać rygorystyczne wymagania zapobiegania transmisji wirusa. Zmieniliśmy organizację pracy tak, aby zarówno Pacjenci jak i nasz personel byli odpowiednio zabezpieczeni:

 • pracujemy w kombinezonach i jednorazowych fartuchach,
 • w maskach FFP3 i chirurgicznych,
 • stosujemy podwójne rękawiczki, gogle i przyłbice,
 • gabinety są dezynfekowane i wentylowane mechanicznie,
 • proces termodezynfekcji, myjni i sterylizacji jest kontrolowany komputerowo.

Zmienił się system pracy:

 • Rejestracja prowadzona jest telefonicznie z użyciem ankiety.
 • Prosimy na wizytę zgłaszać się punktualnie, bez osób towarzyszących (w przypadku dzieci z jednym opiekunem).
 • Do Kliniki wprowadza Pacjenta Koordynator – i prosimy o podporządkowanie się jego zaleceniom.
 • W razie potrzeby rtg pantomograficzne lub tomografia wykonywane są przed wizytą.
 • Z uwagi na potrzebną dezynfekcję pomieszczeń, wizyty Pacjentów są odpowiednio wydłużone.
 • Zastosowanie bardzo drogich jednorazowych zabezpieczeń chroniących przed wirusem spowodowało konieczność wprowadzenia dopłaty za wizytę 50 PLN – inne ceny nie ulegają żadnym zmianom.

Czekamy na kontakt z Państwem, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 20:00 oraz w sobotę od 9:00 – 14:00.

facebook.com/ImpladentKlinikaStomatologiczna/

WAŻNE

Jeżeli wizyta nie jest pilna, prosimy – ZOSTAŃ W DOMU.Zespół Kliniki Impladent

Szybka rejestracja / pytanieWspółpracujemy z:

Oferta

Narkoza i szpital

Bezpieczeństwo i komfort

 • leczenie zębów w znieczuleniu ogólnym (narkozie) u dzieci i dorosłych
 • zabiegi chirurgiczne, implantologiczne i niektóre protetyczne bez lęku i bez bólu
 • jednodniowy pobyt szpitalny – sale jednoosobowe
 • pełne bezpieczeństwo i wyposażenie bloku operacyjnego
 • doświadczony zespół anestezjologiczny

Bezpieczeństwo i komfort Pacjentów jest dla nas priorytetem. W naszej Klinice istnieje możliwość przeprowadzenia w znieczuleniu ogólnym zarówno skomplikowanych zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej i szczękowo-twarzowej, jak również zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej, takich jak leczenie próchnicy, oraz protetyki np. szlifowanie zębów pod uzupełnienia protetyczne. U nas zrealizują Państwo marzenia o pięknym uśmiechu i pięknej twarzy bez stresów oraz z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Narkoza jest rozwiązaniem zapewniającym kompleksowość leczenia Pacjentom szczególnie wrażliwym na ból oraz stresującym się przed leczeniem stomatologicznym czy zabiegami z zakresu chirurgii stomatologicznej, zapewniając przy tym komfort i poczucie bezpieczeństwa. Stomatologia w znieczuleniu ogólnym dedykowana jest także naszym najmłodszym Pacjentom, u których wizyta u dentysty wywołuje stres i lęk lub konieczne jest jednoczasowe wyleczenie dużej liczby ubytków zagrażających zdrowiu dziecka.

Podczas wizyty konsultacyjnej, która zawsze poprzedza zabieg w znieczuleniu ogólnym lekarz stomatolog zbiera szczegółowy i wnikliwy wywiad odnośnie przebytych i obecnych schorzeń, przyjmowanych na stałe leków, przebytych operacjach i znieczuleniach. Daje nam to możliwość ujawnić ewentualne przeciwwskazania i indywidualne uwarunkowania Pacjenta.

Pacjent otrzymuje również ankietę anestezjologiczną, skierowanie na badania laboratoryjne, które należy dostarczyć najpóźniej dzień przed planowanym zabiegiem oraz zalecenia przed i pozabiegowe. Przed samym zabiegiem lekarz anestezjolog konsultuje wyniki badań i kwalifikuje Pacjenta do zabiegu.

Po podaniu środka znieczulającego Pacjent zasypia i nie jest narażony na nieprzyjemności związane z zabiegiem. W trakcie zabiegu Pacjentem zajmuje się i czuwa nad jego bezpieczeństwem wykwalifikowany i doświadczony zespół anestezjologiczno-stomatologiczny, w skład którego wchodzi lekarz anestezjolog, pielęgniarka anestezjologiczna, lekarz stomatolog oraz asysta stomatologiczna. Wykwalifikowany, działający w zespole personel oraz sprzęt najwyższej jakości, gwarantują wykonanie zabiegu w znieczuleniu ogólnym możliwie najbezpieczniej i najsprawniej. Zabieg narkozy wbrew wielu opiniom jest zabiegiem bardzo bezpiecznym o ile przeprowadzany jest przez wykwalifikowany personel oraz w placówce dysponującej pełnym zapleczem anestezjologicznym, a Impladent jest jedyną w Trójmieście niepubliczną placówką oferującą taki zakres usług.

Koszt zabiegu w znieczuleniu ogólnym uzależniony jest od czasu trwania narkozy oraz od zakresu procedur, jakie zostały zaplanowane u danego Pacjenta. Cena uwzględnia jednodniowy pobyt w Klinice oraz opiekę lekarską i pielęgniarki anestezjologicznej. Po zakwalifikowaniu Pacjenta do zabiegu w znieczuleniu ogólnym przygotowywany jest dokładny plan leczenia i szczegółowy kosztorys.

Pacjentom po zabiegach w znieczuleniu ogólnym zapewniamy całodobową opiekę lekarską i pielęgniarską. Oferujemy komfortowe, klimatyzowane, jednoosobowe sale pooperacyjne z prywatną łazienką, TV i Wi-Fi, w których do czasu powrotu do pełnej sprawności do momentu opuszczenia Kliniki Pacjent jest pod opieką naszego personelu. Gwarantujemy przy tym Państwu pełen monitoring i bezpieczeństwo warunków szpitalnych. Po całkowitym ustąpieniu skutków działania podanych środków, Pacjent po konsultacji z lekarzem może (z pomocą osoby towarzyszącej) opuścić naszą Klinikę i wrócić do domu.

Nasi specjaliści

Poniżej przedstawiamy lekarzy specjalistów, którzy zajmą się Państwem w naszej Klinice.

Zapraszamy do naszych Klinik!

Formularz kontaktowy
 • Klinika Gdańsk

  ul. Kartuska 312,
  80-125 Gdańsk

  (+48) 58 691-71-47
  (+48) 501-155-036

 • Klinika Kowale

  ul. Andromedy 3,
  80-180 Kowale

  (+48) 58 691-71-47
  (+48) 501-155-036

Medycyna estetyczna Umów się na wizytę