fbpx

Wczytywanie

Szybka rejestracja / pytanie  Współpracujemy z:

  Oferta

  Stomatologia dziecięca

  Przyjazny gabinet stomatologiczny

  Najmłodsi z uśmiechem na twarzy

  • Gabinet przyjazny Najmłodszym Pacjentom
  • Bezpieczeństwo i komfort
  • Bezbolesne leczenie w serdecznej atmosferze
  • Znamy potrzeby Małych Pacjentów
  • Leczenie laserem bez wiercenia
  • Możliwość kompleksowego leczenia w znieczuleniu ogólnym

  Stomatolog dziecięcy

  Stomatologia dziecięca jest szczególną dziedziną stomatologii, ponieważ dotyczy Najmłodszych Pacjentów.

  Poświęcamy Dzieciom szczególną uwagę i troszczymy się, by stworzyć dla nich miejsce przyjazne .

  Oferujemy Państwu leczenie Dzieci w każdym wieku, w specjalnie przygotowanych gabinetach, by czuły się one komfortowo.

  Wiemy, że Najmłodsi Pacjenci mają szczególne potrzeby, dlatego leczenie przeprowadzane jest tak, by Dziecko czuło się swobodnie i bezpiecznie.

  Potrafimy słuchać ze zrozumieniem. Mamy czas dla Państwa Dzieci. Pracujemy bez pośpiechu i w spokoju, nie wykonujemy leczenia „na siłę”.

  Pomagamy Dzieciom wzmocnić ich pewność siebie oraz budować w nich odwagę. Najlepszą rekomendacją naszych specjalistów dziecięcych są szczere uśmiechy Dzieci po wizycie i ich wspaniała przyjaźń.

  Mali Pacjenci chętnie opowiadają o swoich potrzebach i obawach. Pozwalamy im poznawać otoczenie, zwiedzać gabinet, zadawać pytania.

  Podkreślamy duże znaczenie wizyt adaptacyjnych i zapraszamy rodziców do aktywnego udziału w oswajaniu Dzieci przed wizytą. Podkreślamy, by nie przenosić na Dzieci swoich lęków i złych doświadczeń. Dzieci bardzo łatwo przejmują emocje rodziców, dlatego szanując ich odrębność, dajmy im szansę na samodzielne poznanie świata stomatologii.

  Dbamy o to, by mówić do Dzieci zrozumiałym dla nich językiem.
  Otaczamy je ciepłą atmosferą i dawką humoru.

  Nagradzamy dzielnych Pacjentów, specjalnie przygotowanymi dla nich nagrodami.

  Nasi lekarze stomatologii dziecięcej są źródłem wiedzy dla przyszłych i młodych rodziców w zakresie profilaktyki, higieny i diety.

  Oferujemy również możliwość leczenia w znieczuleniu ogólnym. Oferta skierowana jest głównie do Dzieci z ograniczoną możliwością leczenia w gabinecie. Dotyczy to Pacjentów, którzy najbardziej boją się wizyt, a ich potrzeby leczenia są duże i pilne. Dotyczy również Dzieci z poważnymi schorzeniami ogólnymi, które uniemożliwiają leczenie bez narkozy.

  Podczas zabiegu w narkozie możemy wyleczyć wszystkie zęby. Nad bezpieczeństwem i sprawnym przebiegiem leczenia czuwają wybitni specjaliści stomatologii dziecięcej, anestezjologii i pielęgniarki anestezjologiczne. Zabiegi przeprowadzane są na sali operacyjnej spełniającej najwyższe standardy.

  Serdecznie zapraszamy Rodziców i ich Dzieci do miejsca stworzonego specjalnie dla Nich.

  Zobacz też: znieczulenie stomatologiczne.

  Stomatologia dla dzieci w klinice Impladent

  Stomatologia dziecięca to niezwykle ważna dziedzina, która odpowiada za właściwy rozwój jamy ustnej i uzębienia najmłodszych. Składają się na nią zabiegi takie jak usuwanie zębów, ortodoncja, leczenie próchnicy a także wiele innych mających na celu nie tylko zapewnienie zdrowego uśmiechu na długie lata, ale również pewności siebie, która jest niezbędna w dzisiejszych czasach. Stomatologia dla dzieci, a właściwie składające się na nią zabiegi, wymagają doświadczenia i empatii. W klinice dentystycznej Impladent stawiamy na komfort Pacjenta, również tego najmłodszego, na równi z satysfakcjonującym efektem końcowym leczenia, dlatego dbamy o to, by Dzieci odwiedzające naszą klinikę czuły się swobodnie i bezpiecznie. Przeprowadzane przez nas w najwyższym standardzie zabiegi stomatologiczne dla dzieci, nagrody za wizyty oraz zdrowe, dziecięce uśmiechy są zdecydowanie największymi z naszych atutów.

  Dziecięca klinika stomatologiczna Impladent

  W klinice Impladent specjalizujemy się w stomatologii estetycznej oraz leczeniu chorób i ubytków zębowych. Wykonujemy zabiegi czy operacje mające na celu wyleczenie wad zgryzu dla podbicia efektu końcowego świadczymy także usługi wybielania zębów. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do osób dorosłych, ale również dzieci – dziecięca klinika stomatologiczna Impladent oferuje najmłodszym satysfakcjonujące i bezpieczne leczenie zębów. Z naszą pomocą najmłodsi pozbędą się zębów mlecznych, zyskają możliwość zniwelowania krzywego zgryzu a także uzyskają pomoc w walce z próchnicą i innymi chorobami zębów oraz dziąseł. Nasi stomatolodzy dziecięcy posiadają wieloletnie doświadczenie a wsparcie innowacyjnego zaplecza technicznego sprawia, że dziecięca klinika stomatologiczna Impladent oferuje leczenie na najwyższym poziomie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu w celu umówienia wizyty!

  Nasi specjaliści

  Poniżej przedstawiamy lekarzy specjalistów, którzy zajmą się Państwem w naszej Klinice.

  Zapraszamy do naszych Klinik!

  Formularz kontaktowy
  • Klinika Gdańsk

   ul. Kartuska 312,
   80-125 Gdańsk

   (+48) 58 691-71-47
   (+48) 501-155-036

  • Klinika Kowale

   ul. Andromedy 3,
   80-180 Kowale

   (+48) 58 691-71-47
   (+48) 501-155-036

  Medycyna estetyczna Umów się na wizytę