fbpx

Wczytywanie

Szybka rejestracja / pytanieWspółpracujemy z:

Impladent

Implanty stomatologiczne Sopot

Klinika stomatologiczna Impladent jest miejscem w którym pacjenci mogą liczyć na profesjonalną opiekę medyczną i bezstresowe leczenie przebiegające w miłej atmosferze. Oferujemy kompleksowe leczenie zachowawcze, protetyczne, ortodontyczne a przede wszystkim leczenie implantologiczne dla pacjentów, którzy stracili jeden bądź kilka zębów lub borykają się z brakiem pełnego uzębienia. W dziedzinie implantologii posiadamy najwyższe kwalifikacji i wieloletnie doświadczenie co stawia nas w grupie niekwestionowanych liderów zarówno w Trójmieście jak i Polsce . Nasi lekarze stale szkolą się w tej dziedzinie po to, aby zapewnić swoim pacjentom najbardziej zaawansowane metody leczenia.

Leczenie Implantologiczne w Impladent

Od blisko 20 lat specjalizujemy się w implantologii i implantoprotetyce. Zabiegi wszczepiania implantów dentystycznych wykonujemy u pacjentów niezależnie od wieku. Z leczenia implantologicznego mogą skorzystać u nas osoby, które mają jeden ubytek bądź problem z całkowitym bezzębiem. Na prośbę pacjenta wykonujemy także zabiegi osadzania wielu implantów stomatologicznych, które docelowo stanowią bazę pod uzupełnienie protetyczne. Implanty dentystyczne to rewolucyjna w dziedzinie stomatologii. Implanty stomatologiczne mogą w pełni zastąpić naturalne zęby i przywrócić pacjentom piękny uśmiech.

Pacjenci Impladent

Impladent to jedna z najczęściej wybieranych klinik stomatologicznych na Pomorzu. Nasze wieloletnie doświadczenie i jakość naszych usług docenili już pacjenci zamieszkujący Gdańsk, Sopot, Gdynię i całe województwo pomorskie. Jeśli mieszkasz w Sopocie i potrzebujesz leczenia implantologicznego zapraszamy Cię do jednego z naszych gabinetów, który znajduje się w Gdańsku. Nasza klinika znajduje się w dogodnej lokalizacji, zatem pacjenci przyjeżdżający z Sopotu bez większych problemu mogą odnaleźć i dotrzeć do jednego z naszych gabinetów.

Jesteś zainteresowany leczeniem implantologicznym, chcesz dowiedzieć się więcej na na temat tego czym są implanty dentystyczne. Zapraszamy do skorzystania z wizyty konsultacyjnej w klinice Impladent.

Sprawdź też: implanty stomatologiczne Gdańsk, implanty stomatologiczne Gdynia.

Zapraszamy do naszych Klinik!

Formularz kontaktowy
 • Klinika Gdańsk

  ul. Kartuska 312,
  80-125 Gdańsk

  (+48) 58 691-71-47
  (+48) 501-155-036

 • Klinika Kowale

  ul. Andromedy 3,
  80-180 Kowale

  (+48) 58 691-71-47
  (+48) 501-155-036

Medycyna estetyczna Umów się na wizytę