fbpx

Wczytywanie

Szybka rejestracja / pytanieWspółpracujemy z:

Oferta

Stomatologia zachowawcza

Więcej niż perfekcyjnie przeprowadzone leczenie

 • Pełna diagnostyka w jednym miejscu
 • Sprzęt i materiały najwyższej jakości
 • Wzorcowa sterylizacja narzędzi
 • Możliwość leczenia laserem
 • Odbudowa ubytków techniką warstwową Vaniniego
 • Odbudowa w technologii cyfrowej CAD/CAM

Oferujemy Państwu coś więcej niż perfekcyjnie przeprowadzone leczenie. Tworzymy szczególną atmosferę współpracy z Pacjentem, tak aby czuli się Państwo w Klinice swobodnie i komfortowo.

Zapraszamy do skorzystania z usług stomatologii zachowawczej i stomatologii estetycznej. Przygotowaliśmy dla Państwa kompleks nowocześnie wyposażonych gabinetów, gdzie oczekują Państwa doświadczeni lekarze, pełni pasji i zaangażowania.

Podczas pierwszej wizyty lekarz przeprowadza wywiad z Pacjentem i wykonuje dokładny przegląd zębów. Zapewniamy Państwu pełną diagnostykę w Klinice. Mamy możliwość wykonania wszystkich rodzajów zdjęć rentgenowskich, łącznie z trójwymiarową tomografią komputerową.

Dopełnieniem badania , oprócz przeglądu i zdjęć rtg, jest kamera wewnątrzustna, która pozwala lekarzowi zobrazować stan jamy ustnej Pacjenta i jego potrzeby leczenia.
Chcąc zapewnić Pacjentom pełne zrozumienie przebiegu leczenia, otrzymują Państwo od nas wydruk przeglądu wraz z planem leczenia i kosztorysem. Przedstawiamy wszystkie dostępne możliwości leczenia i przygotowujemy indywidualny plan leczenia.

Zapewniamy możliwość konsultacji w ramach wszystkich dziedzin stomatologii, w jednym miejscu.

Dbamy o to, by leczenie było całkowicie bezbolesne, przebiegało w swobodnej atmosferze i pełnym komforcie. Oferujemy możliwość znieczulenia miejscowego do większości zabiegów, bez dodatkowych opłat z Państwa strony.

Dla Pacjentów bojących się stomatologa, którzy mają duże i pilne potrzeby lecznicze przygotowaliśmy możliwość leczenia w znieczuleniu ogólnym. Po konsultacji lekarz przygotowuje plan leczenia, by podczas narkozy jak najpełniej wykorzystać czas zabiegu i wyleczyć jak najwięcej zębów.

Oferujemy Państwu również możliwość leczenia za pomocą lasera.

Leczenie próchnicy laserem LightWalker jest bezbolesne i pozwala uniknąć wiercenia w zębach, którego boi się wielu Pacjentów. Wysoka precyzja wiązki laserowej pozwala ograniczyć działanie, podczas opracowania ubytku, do chorobowo zmienionej tkanki. Dzięki temu możliwe jest pełne zachowanie zdrowej struktury zęba. Po zastosowaniu lasera stomatologicznego nie występuje tzw. próchnica wtórna, ponieważ wiązka lasera dodatkowo dezynfekuje ubytek. Metoda ta jest idealnym rozwiązaniem dla Pacjentów bojących się stomatologa.

Nowoczesna stomatologia daje nam możliwość precyzyjnej odbudowy zniszczonych zębów przy pomocy technologii cyfrowej CAD/CAM. Dlatego, oprócz tradycyjnych wypełnień, oferujemy Państwu wypełnienia typu inlay, onlay i overlay. Ich zaletą jest trwałość i perfekcyjny kształt . Mogą one być wykonane z kompozytu lub porcelany. Dzięki skanerom wewnątrzustnym skanujemy ubytek w zębie, przesyłamy skan do laboratorium, a tam w krótkim czasie, wycinana jest gotowa odbudowa zęba w technologii cyfrowej. By zapewnić Państwu komfort i najwyższą jakość usług stworzyliśmy własne laboratorium techniki dentystycznej w Klinice.

Odbudowujemy zęby również techniką tradycyjną. Dokładamy wszelkich starań, dbając o najdrobniejsze szczegóły, by wypełnienia wyglądały tak, jak naturalny ząb. Stosujemy materiały kompozytowe wiodących marek . Ich właściwości optyczne imitują wygląd naturalnego zęba zapewniając najwyższą jakość i estetykę wypełnień.

Zapraszamy do naszych Klinik!

Formularz kontaktowy
 • Klinika Gdańsk

  ul. Kartuska 312,
  80-125 Gdańsk

  (+48) 58 691-71-47
  (+48) 501-155-036

 • Klinika Kowale

  ul. Andromedy 3,
  80-180 Kowale

  (+48) 58 691-71-47
  (+48) 501-155-036

Medycyna estetyczna Umów się na wizytę