fbpx

Wczytywanie

Rejestracja jest czynna pod numerami:
58 691-71-47 lub 501-155-036
od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-21.00
oraz w sobotę 9.00-14.00Drodzy Pacjenci,

uprzejmie informujemy, że oba oddziały Kliniki Impladent MDC są otwarte i świadczą pełen zakres usług. Pracujemy w dalszym ciągu w odpowiednim rygorze sanitarnym, nie pobieramy dodatkowej opłaty za środki ochronne.

Dokładamy wszelkich starań, aby spełniać rygorystyczne wymagania zapobiegania transmisji wirusa. Zmieniliśmy organizację pracy tak, aby zarówno Pacjenci jak i nasz personel byli odpowiednio zabezpieczeni:

 • pracujemy w jednorazowych fartuchach,
 • w maskach FFP3 i chirurgicznych,
 • stosujemy podwójne rękawiczki, gogle i przyłbice,
 • gabinety są dezynfekowane i wentylowane mechanicznie,
 • proces termodezynfekcji, myjni i sterylizacji jest kontrolowany komputerowo.

Wracamy do normalnego systemu pracy, ale w dalszym ciągu:

 • Rejestracja prowadzona jest telefonicznie z użyciem ankiety.
 • Prosimy na wizytę zgłaszać się punktualnie, bez osób towarzyszących (w przypadku dzieci z jednym opiekunem).
 • W razie potrzeby rtg pantomograficzne lub tomografia wykonywane są przed wizytą.
 • Z uwagi na potrzebną dezynfekcję pomieszczeń, wizyty Pacjentów są odpowiednio wydłużone.

facebook.com/ImpladentKlinikaStomatologiczna/Zespół Kliniki Impladent

Szybka rejestracja / pytanieWspółpracujemy z:

Impladent

Implanty stomatologiczne Gdynia

Impladent to jedna z najnowocześniejszych klinik stomatologicznych w Polsce w której stosowane są innowacyjne metody leczenia. Dzięki swojemu 20 letniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym pacjentom usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie. Posiadamy bogaty wachlarz usług, wśród których znajduje się między innymi endodoncja, ortodoncja, protetyka, stomatologia estetyczna. W ofercie naszych usług nie mogło zabraknąć także leczenia implantologicznego – implanty stomatologiczne to nasza specjalność, w tej dziedzinie stomatologii jesteśmy niekwestionowanymi liderami. Na leczenie implantologiczne przyjeżdżają do nas nie tylko pacjenci z Gdyni ale z różnych innych części Polski. Implanty dentystyczne to nasza pasja i specjalność.

Personel, który tworzy nasz zespół, to lekarze z wieloletnim doświadczeniem, stawiający potrzeby pacjenta na pierwszym miejscu. Chcemy być najlepsi w tym co robimy, dlatego też nasi lekarze z dziedziny implantologii nieustannie sięgają po innowacyjne rozwiązania w branży stomatologicznej. Prowadzimy szkolenia dla innych lekarzy oraz bierzemy udział w krajowych i międzynarodowych konferencjach, warsztatach i szkoleniach, po to aby zapewnić naszym pacjentom najnowocześniejsze i w pełni bezpieczne metody leczenia.

Implanty stomatologiczne to sposób na utracone zęby, ale także idealne rozwiązanie dla osób, które nie tolerują bądź nie mogą nosić tradycyjnych protez ruchomych.

Gabinet Impladent w Twojej lokalizacji

Gdynia to miasto z którego najczęściej odwiedzają nas pacjenci. Jednak to nie jedyna grupa osób, która chce skorzystać z leczenia implantologicznego (zdecydować się na implanty stomatologiczne). Nasze usługi dedykujemy Pacjentom, dla których najważniejszym kryterium przy wyborze kliniki, jest doświadczenie wpływające na bezpieczeństwo, najwyższa jakość wykonywanych usług oraz w pełni profesjonalne podejście stomatologów do wykonywanych zabiegów. Dlatego też usługi implantologiczne polecamy nie tylko tym, którzy zamieszkują Gdynię, ale miasta ościenne w województwie pomorskim. Zapraszamy do skorzystania z wizyty konsultacyjnej w klinice Impladent, na której dowiesz się więcej na temat tego, czym są implanty dentystyczne i jak wygląda leczenie implantologiczne.

Zapraszamy do naszych Klinik!

Formularz kontaktowy
 • Klinika Gdańsk

  ul. Kartuska 312,
  80-125 Gdańsk

  (+48) 58 691-71-47
  (+48) 501-155-036

 • Klinika Kowale

  ul. Andromedy 3,
  80-180 Kowale

  (+48) 58 691-71-47
  (+48) 501-155-036

Medycyna estetyczna Umów się na wizytę