fbpx

Wczytywanie

Szybka rejestracja / pytanie  Współpracujemy z:

  Oferta

  Protetyka

  Protetyka stomatologiczna

  Piękno uśmiechu każdego dnia

  • Kompleksowe leczenie protetyczne
  • Długotrwałe, gwarantowane efekty leczenia
  • Zespół doświadczonych specjalistów protetyki
  • Laboratorium dentystyczne w Klinice z wyposażeniem SIRONA -CEREC
  • Linia technologiczna do precyzyjnego frezowania prac CAD / CAM
  • Wieczysta gwarancja na implanty i łączniki implantologiczne
  • Digital Smile Design- wizualizacja leczenia
  • Indywidualne podejście do Pacjenta

  Dzięki połączeniu wiedzy, doświadczenia i nowoczesnych technologii proponujemy Państwu kompleksowe leczenie protetyczne. Obejmuje ono zarówno uzupełnienie pojedynczych braków zębowych, jak i poprawę estetyki zębów własnych.

  Nowoczesna protetyka jest spełnieniem marzeń o pięknym, naturalnym uśmiechu, poprawia komfort życia i pewność siebie. Nierzadko nowy uśmiech zmienia jakość życia, co z radością obserwujemy pracując z naszymi Pacjentami.

  Oprócz poprawy walorów estetycznych leczenie protetyczne ma na celu przywrócenie prawidłowych warunków zgryzowych. Wiemy, że estetyka uśmiechu to harmonia funkcji zębów, mięśni żucia i stawów skroniowo-żuchwowych. Uzyskanie stabilnej okluzji (zgryzu) zapewni Państwu długotrwałe efekty leczenia.

  Tworzymy zespół doświadczonych specjalistów, by zaoferować Państwu profesjonalne przygotowanie do leczenia protetycznego oraz ostateczne wykonawstwo pracy.
  Zapewniamy Państwu indywidualne podejście, przyjazną atmosferę, serdeczność i szacunek, jakimi otaczamy Pacjentów.

  W naszej Klinice posiadamy własne laboratorium techniki dentystycznej, co oszczędza Państwa czas i gwarantuje najwyższą jakość. Mamy możliwość pełnego wykonawstwa pracy protetycznej od projektu do jej oddania oraz indywidualnej pracy technika z Pacjentem w zakresie doboru koloru oraz szczegółów charakteryzcji ceramiki. Zapewnia to naturalnie piękną estetykę, a frezowanie koron z oryginalnych, standaryzowanych bloczków porcelanowych trwałość ceramiki.

  Posiadamy system CAD/CAM CEREC. Dzięki tej nowoczesnej linii technologicznej czas wykonania pracy protetycznej skraca się do minimum.

  Zamiast tradycyjnego pobierania wycisków masą, możemy skanować uzębienie Pacjenta. Mogą Państwo obejrzeć swoje zęby w technologii cyfrowej. Skan umożliwia technikom analizę zgryzu w wirtualnym artykulatorze, projektowanie odbudowy protetycznej oraz jej wykonawstwo. Dzięki temu uzyskujemy powtarzalne efekty, czyli możemy dokładnie odwzorować projekt pracy w uzupełnieniach tymczasowych, a po ich przetestowaniu i akceptacji Pacjenta, zastosować identyczną odbudowę w pracy ostatecznej.

  Specjaliści chirurgii w naszej Klinice sprawnie i bezboleśnie zamocują Państwu implanty, a protetycy odbudują zarówno pojedyncze braki, jak i całkowite braki w uzębieniu. Implantacja jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ pozwala uniknąć szlifowania zębów własnych czy noszenia zwykłej wyjmowanej protezy.

  Dzięki technologii CAD/CAM, w naszej Klinice projektujemy cyfrowo łączniki do prac implantologicznych. Oferujemy Państwu łączniki indywidualne, czyli zaprojektowane specjalnie dla konkretnego Pacjenta, precyzyjnie dostosowane do warunków kostno-dziąsłowych wokół każdego implantu. Projekt wysyłany jest do centrum frezowania w Szwecji lub Belgii, gdzie powstają łączniki. Po 2 dniach trafiają one do naszej Kliniki, gdzie na frezarce, w systemie CEREC, zostaje wycięta idealnie dopasowana korona. Dzięki cyfrowemu projektowaniu i spasowaniu z dokładnością do 25 mikronów, prace wykonane w naszym laboratorium są trwałe i szczelne.

  Współpracujemy z certyfikowanym centrum frezowania na całą Europę, gdzie wycinane są konstrukcje i łączniki implantologiczne. Zapewnia to jakość gwarantowaną na całym świecie.

  Na implanty i łączniki udzielamy wieczystej gwarancji. Na prace ceramiczne – 3 lata. Gwarancja udzielana przez nas jest potwierdzeniem wysokiej jakości usług i pewności precyzyjnego wykonawstwa.

  Najbardziej wymagającym etapem leczenia jest planowanie. To od niego zależy sprawny przebieg leczenia i trwały efekt ostateczny. Dobry plan leczenia to efekt współpracy Pacjenta z lekarzem i laboratorium techniki dentystycznej.

  Dzięki indywidualnemu podejściu i wizualizacji efektów leczenia, Pacjent ma możliwość zobaczenia efektu przyszłej pracy już na etapie planowania. Umożliwia to zrozumienie planu leczenia i doskonałą współpracę w atmosferze zaufania.

  Po przeanalizowaniu oczekiwań i potrzeb Pacjenta przeprowadzamy diagnostykę oraz analizę funkcjonalno-estetyczną w oparciu o nowoczesne technologie.

  Tomografia komputerowa 3D pozwala nam szczegółowo ocenić podłoże protetyczne.

  Wykonujemy portfolio Pacjenta, czyli zdjęcia przed, w trakcie i po leczeniu. Sesja zdjęciowa wykonywana jest w komfortowych warunkach studyjnych . Odpowiednie warunki oświetlenia i obiektywy dedykowane makrofotografii pozwalają uchwycić najdrobniejsze szczegóły. Wybrane kadry stanowią podstawę do wirtualnego planowania uśmiechu w technologii Digital Smile Design. Na tym etapie Pacjent może zobaczyć swój nowy uśmiech zaprojektowany cyfrowo. Planowanie DSD jest platformą dialogu Pacjenta z lekarzem co do oczekiwanych efektów estetycznych.

  Przeprowadzamy badanie kliniczne z deprogramacją oraz badanie dopplerowskie stawów skroniowo-żuchwowych pod kątem niestabilności w stawach, mięśniach i zębach. Najistotniejszym krokiem planowania jest wyznaczenie centralnej relacji, czyli najbezpieczniejszego, naturalnego położenia żuchwy w stawach skroniowo-żuchwowych.
  Oferujemy Państwu leczenie metodą Dawsona, Koisa i Slaviczka.

  Kolejny etap projektowania uśmiechu odbywa się na modelu Państwa zębów. Na model nakładany jest wosk, który jest precyzyjnym projektem przyszłej pracy (tzw wax-up). Jako kolejny krok, technik, na podstawie nawoskowania, przygotowuje formy umożliwiające założenie tymczasowo projektu pracy w ustach Pacjenta (tzw mock-up). Mogą Państwo zobaczyć efekt przyszłej odbudowy protetycznej w swoich ustach jeszcze przed rozpoczęciem leczenia.

  Planowanie leczenia na zdjęciach, modelach i skanerze umożliwia Pacjentowi czynny udział w tym procesie. Dzięki temu osiągamy przewidywalny i oczekiwany efekt.
  Bardzo często uzupełniamy rozległe braki zębowe, odbudowujemy zniszczone zęby starte na całej powierzchni, nadajemy im właściwą wysokość i kształt, dlatego tak istotna jest ocena wyglądu i funkcji przyszłej pracy.

  Dzięki właściwej diagnozie, planowaniu leczenia z udziałem Pacjenta i precyzyjnemu wykonawstwu w najlepszych laboratoriach techniki dentystycznej, wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom i spełniamy marzenia o pięknym, zdrowym uśmiechu.

  Tworzymy serdeczne relacje z Pacjentami, obejmując Państwa opieką profilaktyczną po zakończonym leczeniu protetycznym.

  Protetyka stomatologiczna

  Specjalizujemy się również i w tej dziedzinie. Na co dzień zajmujemy się naprawą oraz tworzeniem aparatów ortodontycznych a przede wszystkim protez zębowych. Nasza klinika Impladent znajduje się w Gdańsku. Jednak możemy pochwalić się tym, że na leczenie protetyczne przyjeżdżają do nas pacjenci nie tylko z Gdańska ale także z całej Polski. Jesteśmy jedną z prężniej rozwijających się Klinik jeśli chodzi o dziedzinę protetyki. Pacjenci, którzy mają dylematy związane z wyborem odpowiedniego leczenia protetycznego, mogą liczyć na naszą pomoc, oferujemy pełną gamę sprawdzonych rozwiązań protetycznych

  Sprawdź też: leczenie paradontozy, stomatologia zachowawcza

  Zapraszamy do naszych Klinik!

  Formularz kontaktowy
  • Klinika Gdańsk

   ul. Kartuska 312,
   80-125 Gdańsk

   (+48) 58 691-71-47
   (+48) 501-155-036

  • Klinika Kowale

   ul. Andromedy 3,
   80-180 Kowale

   (+48) 58 691-71-47
   (+48) 501-155-036

  Medycyna estetyczna Umów się na wizytę