fbpx

Wczytywanie

Szybka rejestracja / pytanieWspółpracujemy z:

Impladent

Implanty stomatologiczne Koszalin

W trosce o dobro pacjentów klinika stomatologiczna Impladent świadczy usługi na najwyższym poziomie. Z myślą o jak największej skuteczności naszych zabiegów i w trosce o dobro naszych pacjentów, wyposażyliśmy nasze gabinety w nowoczesny sprzęt medyczny, który pozwala na zwiększenie komfortu leczenia pacjentów oraz wykonanie zabiegów w sposób w pełni bezpieczny.

Implantologia w Impladent

Dla pacjentów, którzy potrzebują trwałego uzupełnienia utraconych zębów, oferujemy zaawansowane leczenie w celu pełnego przywrócenia naturalnego, pięknego uśmiechu dzięki implantom stomatologicznym. Specjalizujemy się w różnych technikach implantologicznych, aby zapewnić pacjentom szeroki zakres skutecznych metod leczenia.

Nasze gabinety zostały zaopatrzone w najnowocześniejsze zaplecze diagnostyczno-lecznicze. Posiadamy tomografy komputerowe oraz programy komputerowe do symulacji zabiegu implantologicznego (przedstawiające przebieg wszczepienia implantu stomatologicznego), programy do nawigacji 3D i tworzenia szablonów chirurgicznych oraz zaplecze sali zabiegowej i operacyjnej z możliwością wykonania każdego zabiegu.

W Klinice Impladent stosujemy wyłącznie implanty stomatologiczne klasy premium, gdyż brak powikłań i wieloletni sukces leczniczy u naszych Pacjentów jest dla nas priorytetem. Naszym celem i poniekąd misją jest dobro i zadowolenie pacjentów, których dotknął problem utraty uzębienia, dlatego też oferujemy implanty, które odznaczają się wysoką skutecznością i pozwalają odzyskać piękny, a przede wszystkim zdrowy uśmiech.

Dlaczego my?

Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy do Pacjenta podchodzą w pełni indywidualnie, kompleksowo, zależy nam na zrozumieniu potrzeb naszych pacjentów. Niesieniu im najlepszej możliwej pomocy w zakresie leczenia stomatologicznego w tym przeprowadzeniu zabiegów wszczepienia implantów najlepszą możliwą metodą. Wiemy, że pacjenci darzą nas swoim zaufaniem, o czym świadczą liczne wizyty osób nie tylko mieszkających na Pomorzu, ale mamy też pacjentów z innych części Polski.

Z Koszalina do naszej Kliniki Impladent jest bardzo dogodny dojazd. Nasz gabinet jest zlokalizowany w tak dogodnym miejscu, że pacjenci przyjeżdżający z Koszalina i innych pobliskich miejscowości nie będą mieli problemów z tym, by do nas trafić. Jeśli jesteś z Koszalina i chcesz skorzystać z porad/leczenia implantologicznego odwiedź gabinet Impladent. Tam nasi specjaliści powiedzą Ci wszystko o implantach stomatologicznych i przebiegu leczenia.

Zapraszamy do naszych Klinik!

Formularz kontaktowy
 • Klinika Gdańsk

  ul. Kartuska 312,
  80-125 Gdańsk

  (+48) 58 691-71-47
  (+48) 501-155-036

 • Klinika Kowale

  ul. Andromedy 3,
  80-180 Kowale

  (+48) 58 691-71-47
  (+48) 501-155-036

Medycyna estetyczna Umów się na wizytę