fbpx

Wczytywanie

Szybka rejestracja / pytanie  Współpracujemy z:

  Impladent

  Stomatolog Sopot

  Impladent Medical & Dental Clinic to nowoczesna klinika implantologii i stomatologii estetycznej. Zapewnia specjalistyczne zabiegi i kompleksową opiekę stomatologiczną zarówno osobom dorosłym, jak i najmłodszym pacjentom.

  Pełna opieka stomatologiczna

  Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy z pacjentów ma indywidualne potrzeby i oczekiwania. Dlatego nasi doświadczeni specjaliści oferują szeroką gamę usług stomatologicznych, które pomagają spersonalizować każdą wizytę dentystyczną.

  Zabiegi stomatologiczne wykonywane są w naszej klinice przede wszystkim przez doskonale wykształcony zespół specjalistów stomatologów, z empatycznym i indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Za pośrednictwem dogodnie zlokalizowanych klinik, możemy oferować najwyższej jakości opiekę medyczną dedykowaną do społeczności lokalnej. Pacjenci zamieszkujący Sopot mogą skorzystać z szerokiej oferty naszych usług stomatologicznych. Bardzo nas to cieszy, bo jak się okazuje często to robią o czym świadczy duże zainteresowanie pacjentów właśnie z Sopotu i jego okolic.

  Wykwalifikowany personel medyczny

  Lekarz, dentysta, stomatolog to jedni z wielu specjalistów, którzy wykonują zabiegi stomatologiczne w Klinice Impladent Medical & Dental Clinic. Dentysta/stomatolog przy współpracy z pozostałym personelem tj. higienistami, asystentkami stomatologicznymi, technikami dentystycznymi, czuwają nad profesjonalnym i bezpiecznym przebiegiem leczenia stomatologicznego. Pacjenci zgłaszający się na leczenie stomatologiczne w naszej klinice mogą spodziewać się zabiegów wykonywanych na najwyższym poziomie. Nasi specjaliści korzystają z najnowocześniejszego sprzętu, który służy do diagnostyki i leczenia stomatologicznego.

  Najlepszy stomatolog – umów się na wizytę

  Wiemy, że pacjenci którzy poszukują stomatologa mają wobec niego pewne wymagania. My stajemy na wysokości zadania i staramy się spełnić w 100% oczekiwania naszych pacjentów. Odwiedzając naszą klinikę pacjenci mogą liczyć przede wszystkim na wysoką jakość usług a  leczenie stomatologiczne będzie przebiegało w miłej i spokojnej atmosferze.  Nasza klinika dysponuje nowoczesnym sprzętem, który umożliwia przeprowadzenie zabiegów profesjonalnie i niemal bezboleśnie. Nad tym wszystkim czuwa nasz zespół stomatologów, który może pochwalić się nie tylko  wieloletnim doświadczeniem ale też wysokimi kwalifikacjami.

  Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wizyty kontrolnej, czy chcesz skorzystać z konsultacji protetycznej, usługi wybielania zębów, czyszczenia zębów, zrobić wypełnienia, ekstrakcje czy po prostu potrzebujesz doraźnej opieki dentystycznej to każdy z naszych stomatologów zadba o Państwa zdrowy uśmiech z należytą starannością.

  Impladent Medical & Dental Clinic to klinika, która mieści się w Gdańsku i w Kowalach. Do naszej kliniki zapraszamy serdecznie pacjentów nie tylko  z tych lokalizacji ale również tych zamieszkujących Sopot i  pobliskie miejscowości.

  Sprawdź też: stomatolog Gdańsk, chirurg szczękowy Gdańsk

  Zapraszamy do naszych Klinik!

  Formularz kontaktowy
  • Klinika Gdańsk

   ul. Kartuska 312,
   80-125 Gdańsk

   (+48) 58 691-71-47
   (+48) 501-155-036

  • Klinika Kowale

   ul. Andromedy 3,
   80-180 Kowale

   (+48) 58 691-71-47
   (+48) 501-155-036

  Medycyna estetyczna Umów się na wizytę