fbpx

Wczytywanie

Szybka rejestracja / pytanieWspółpracujemy z:

Impladent

Implanty zębów cena

Implanty zębowe w gabinecie stomatologicznym

Współczesna stomatologia jest obecnie bardzo dobrze rozwiniętą dziedziną medycyny. Wykorzystuje najnowocześniejsze metody leczenia, innowacyjne technologie, dzięki którym możliwe jest całkowite odbudowanie zębów. Doskonałym tego przykładem są implanty zębów, nowoczesny sposób na przywrócenie uzupełnienie braków w uzębieniu. Nowoczesna stomatologia pomaga przywrócić piękny uśmiech. Nie ulega wątpliwości, że w parze z innowacyjnością idzie również cena. Implanty dentystyczne i leczenie implantologiczne nie należą do najtańszych. Cena, jaką należy zapłacić za wykonanie implantów zębowych nie jest wymysłem stomatologów. To ile kosztują implanty zależy od wielu czynników.

Ile kosztują implanty zębów?

Pacjenci, którzy chcą zdecydować się na wszczepienie implantów stomatologicznych nierzadko są zdziwieni dość dużym zakresem cen. Tak naprawdę w różnych gabinetach cena za implanty zębów może różnić się znacząco od kilkunastu złotych do nawet kilku tysięcy złotych. Warto również dodać, że przedstawione ceny bezpośrednio w danej klinice mają przeważnie charakter orientacyjny. Ostatecznie są uzależnione od przeprowadzonej diagnozy oraz planu leczenia. Proces leczenia implantologicznego w zależności od kliniki i specjalisty może różnić się od siebie. Istotnym elementem, który ma bezpośrednio wpływ na cenę leczenia implantologicznego jest rodzaj/typ samego implantu. Istnieją różne rodzaje implantów dentystycznych. Najczęściej stosowanymi w klinikach stomatologicznych są implanty tytanowe i ceramiczne. Chcąc założyć tytanowe implanty zębów musimy więc liczyć się, z tym że cena będzie większa niżeli w przypadku implantów ceramicznych. Korony porcelanowe to również stosunkowo tanie rozwiązanie. Koszt leczenia implantologicznego zależy także od tego, czy chcemy zdecydować się na implanty zębów tylko przy braku pojedynczych ubytków, czy też ma to być uzupełnienie zębów na większą skalę. Zdecydowanie więcej kosztują implanty całej szczęki, niż pojedyncze implanty zębowe.

Implant zębowy – co wpływa na jego cenę

Ostateczny koszt implantów uzależniony jest przede wszystkim od:

 • rodzaju implantu
 • wybranej metody wszczepienia implantu
 • planu leczenia
 • materiału z jakiego wykonana jest korona
 • dodatkowych badań i konsultacji implantologicznej przed zabiegiem.

Lekarz implantolog

Wszczepienie implantu to zabieg dość skomplikowany, dlatego też tą dziedziną medycyny może zajmować się stomatolog z dużą wiedzą, doświadczeniem i specjalizacją. Zdarza się i tak, że cena za leczenie implantologiczne bardzo często związana jest z tym jakie kompetencje ma lekarz. W klinikach stomatologicznych, w których wykonuje się implanty stomatologiczne z uwzględnieniem najbardziej nowatorskich metod leczenia. Cena implantów zębów może być inna niż w tradycyjnych gabinetach stomatologicznych. Chcąc zapewnić sobie w pełni bezbolesne leczenie, wszczepić implanty stomatologiczne najlepszej jakości warto skorzystać z ofert nowoczesnych klinik. Do przeprowadzenia zabiegu wybierz gabinety, które tego typu zabiegi przeprowadzają w pełni profesjonalnie. W naszym gabinecie plan leczenia ustalany poprzedzony jest dokładną konsultacją implantologiczną. Dobieramy najlepsze rozwiązanie, dopasowane do potrzeb naszych pacjentów.

Więcej informacji na temat zabiegu znajdziesz na: implanty stomatologiczne Gdańsk.

Zapraszamy do naszych Klinik!

Formularz kontaktowy
 • Klinika Gdańsk

  ul. Kartuska 312,
  80-125 Gdańsk

  (+48) 58 691-71-47
  (+48) 501-155-036

 • Klinika Kowale

  ul. Andromedy 3,
  80-180 Kowale

  (+48) 58 691-71-47
  (+48) 501-155-036

Medycyna estetyczna Umów się na wizytę