fbpx

Wczytywanie

Rejestracja jest czynna pod numerami:
58 691-71-47 lub 501-155-036
od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-21.00
oraz w sobotę 9.00-14.00Drodzy Pacjenci,

uprzejmie informujemy, że oba oddziały Kliniki Impladent MDC są otwarte i świadczą pełen zakres usług. Pracujemy w dalszym ciągu w odpowiednim rygorze sanitarnym, nie pobieramy dodatkowej opłaty za środki ochronne.

Dokładamy wszelkich starań, aby spełniać rygorystyczne wymagania zapobiegania transmisji wirusa. Zmieniliśmy organizację pracy tak, aby zarówno Pacjenci jak i nasz personel byli odpowiednio zabezpieczeni:

 • pracujemy w jednorazowych fartuchach,
 • w maskach FFP3 i chirurgicznych,
 • stosujemy podwójne rękawiczki, gogle i przyłbice,
 • gabinety są dezynfekowane i wentylowane mechanicznie,
 • proces termodezynfekcji, myjni i sterylizacji jest kontrolowany komputerowo.

Wracamy do normalnego systemu pracy, ale w dalszym ciągu:

 • Rejestracja prowadzona jest telefonicznie z użyciem ankiety.
 • Prosimy na wizytę zgłaszać się punktualnie, bez osób towarzyszących (w przypadku dzieci z jednym opiekunem).
 • W razie potrzeby rtg pantomograficzne lub tomografia wykonywane są przed wizytą.
 • Z uwagi na potrzebną dezynfekcję pomieszczeń, wizyty Pacjentów są odpowiednio wydłużone.

facebook.com/ImpladentKlinikaStomatologiczna/Zespół Kliniki Impladent

Szybka rejestracja / pytanieWspółpracujemy z:

Impladent

Implanty zębów cena

Współczesna stomatologia jest obecnie bardzo dobrze rozwiniętą dziedziną medycyny. Wykorzystuje najnowocześniejsze metody leczenia, innowacyjne technologie, dzięki którym możliwe jest całkowite odbudowanie zębów. Doskonałym tego przykładem są implanty zębów, nowoczesny sposób na przywróceniei uzupełnienie braków w uzębieniu. Nowoczesna stomatologia pomaga przywrócić piękny uśmiech. Nie ulega wątpliwości, że w parze z innowacyjnością idzie również cena. Implanty dentystyczne i leczenie implantologiczne nie należą do najtańszych. Cena, jaką należy zapłacić za wykonanie implantów zębowych nie jest wymysłem stomatologów. To ile kosztują implanty zależy od wielu czynników.

Ile kosztują implanty?

Pacjenci, którzy chcą zdecydować się na wszepienie implantów stomatologicznych nierzadko są zdziwieni dość dużym zakresem cen. Tak naprawdę w różnych gabinetach cena za implanty zębów może różnić się znacząco od kilkunastu złotych do nawet kilku tysięcy złotych. Warto również dodać, że przedstawione ceny bezpośrednio w danej klinice mają przeważnie charakter orientacyjny. Ostatecznie są uzależnione od przeprowadzonej diagnozy oraz planu leczenia. Kolejnym dość istotnym elementem, który ma bezpośrednio wpływ na cenę leczenia implantologicznego jest rodzaj/typ samego implantu. Istnieją różne rodzaje implantów dentystycznych. Najczęściej stosowanymi w klinikach stomatologicznych są implanty tytanowe i ceramiczne. Chcąc założyć tytanowe implanty zębów musimy więc liczyć się, z tym że cena będzie większa niżeli w przypadku implantów ceramicznych. Koszt leczenia implantologicznego zależy także od tego, czy chcemy zdecydować się na implanty zębów tylko przy braku pojedynczych ubytków, czy też ma to być uzupełnienie zębów na większą skalę.

Lekarz implantolog

Wszczepienie implantu to zabieg dość skomplikowany, dlatego też tą dziedziną medycyny może zajmować się stomatolog z dużą wiedzą, doświadczeniem i specjalizacją. Zdarza się i tak, że cena za leczenie implantologiczne bardzo często związana jest z tym jakie kompetencje ma lekarz. W klinikach stomatologicznych, w których wykonuje się implanty stomatologiczne z uwzględnieniem najbardziej nowatorskich metod leczenia. Cena może być inna niż w tradycyjnych gabinetach stomatologicznych. Chcąc zapewnić sobie w pełni bezbolesne leczenie, wszczepić implanty stomatologiczne najlepszej jakości warto skorzystać z ofert nowoczesnych klinik, które tego typu zabiegi przeprowadzają w pełni profesjonalnie.

Zapraszamy do naszych Klinik!

Formularz kontaktowy
 • Klinika Gdańsk

  ul. Kartuska 312,
  80-125 Gdańsk

  (+48) 58 691-71-47
  (+48) 501-155-036

 • Klinika Kowale

  ul. Andromedy 3,
  80-180 Kowale

  (+48) 58 691-71-47
  (+48) 501-155-036

Medycyna estetyczna Umów się na wizytę