fbpx

Wczytywanie

Szybka rejestracja / pytanie  Współpracujemy z:

  Impladent

  Implanty zębów cena

  Implanty zębowe w gabinecie stomatologicznym

  Współczesna stomatologia jest obecnie bardzo dobrze rozwiniętą dziedziną medycyny. Wykorzystuje najnowocześniejsze metody leczenia, innowacyjne technologie, dzięki którym możliwe jest całkowite odbudowanie zębów. Doskonałym tego przykładem są implanty zębów, nowoczesny sposób na przywrócenie uzupełnienie braków w uzębieniu. Nowoczesna stomatologia pomaga przywrócić piękny uśmiech. Nie ulega wątpliwości, że w parze z innowacyjnością idzie również cena. Implanty dentystyczne i leczenie implantologiczne nie należą do najtańszych. Cena, jaką należy zapłacić za wykonanie implantów zębowych nie jest wymysłem stomatologów. To ile kosztują implanty zależy od wielu czynników.

  Ile kosztują implanty zębów? cena

  Pacjenci, którzy chcą zdecydować się na wszczepienie implantów stomatologicznych nierzadko są zdziwieni dość dużym zakresem cen. Tak naprawdę w różnych gabinetach cena za implanty zębów może różnić się znacząco od kilkunastu złotych do nawet kilku tysięcy złotych. Warto również dodać, że przedstawione ceny implantów bezpośrednio w danej klinice mają przeważnie charakter orientacyjny. Ostatecznie są uzależnione od przeprowadzonej diagnozy oraz planu leczenia. Proces leczenia implantologicznego w zależności od kliniki i specjalisty może różnić się od siebie. Istotnym elementem, który ma bezpośrednio wpływ na cenę leczenia implantologicznego jest rodzaj/typ samego implantu. Istnieją różne rodzaje implantów dentystycznych. Najczęściej stosowanymi w klinikach stomatologicznych są implanty tytanowe i ceramiczne. Chcąc założyć tytanowe implanty zębów musimy więc liczyć się, z tym że cena będzie większa niżeli w przypadku implantów ceramicznych. Korony porcelanowe to również stosunkowo tanie rozwiązanie. Koszt leczenia implantologicznego zależy także od tego, czy chcemy zdecydować się na implanty zębów tylko przy braku pojedynczych ubytków, czy też ma to być uzupełnienie zębów na większą skalę. Zdecydowanie więcej kosztują implanty całej szczęki, niż pojedyncze implanty zębowe.

  Implant zębowy – co wpływa na jego cenę

  Ostateczny koszt implantów uzależniony jest przede wszystkim od:

  • rodzaju implantu
  • wybranej metody wszczepienia implantu
  • planu leczenia
  • materiału z jakiego wykonana jest korona
  • dodatkowych badań i konsultacji implantologicznej przed zabiegiem.

  Implanty cena

  W Impladent specjalizujemy się we wszystkich zabiegach związanych z implantami zębowymi w Gdańsku i okolicach – poza założeniem implantu prowadzimy też wstępną diagnostykę i oceniamy stan pacjenta w celu określenia, czy bez przeszkód i ryzyka uszczerbku na zdrowiu może poddać się temu zabiegowi. Cena implantów zębów w naszym gabinecie to koszt sięgający od 3 500 zł w przypadku pojedynczego implantu, którego cena wzrasta w przypadku konieczności wykonania przeszczepu bloku kostnego lub tkanki łącznej. Dokładna cena implantów zawarta jest w poniższej tabelce.

  Implanty – cena w klinice Impladent

  konsultacja150-300 PLN
  założenie implantu3500 PLN
  korona porcelanowa z łącznikiem (w zależności od standardu)3700-4200 PLN
  proteza oparta na 2 implantach8000 PLN
  proteza oparta na 4 implantach11000-16000 PLN
  podniesienie zatoki (cena z biomateriałem)6000-7000 PLN
  odbudowa kości (cena z biomateriałem)wycena w Klinice
  przeszczep tkanki łącznej1000-2000 PLN
  przeszczep bloku kostnego 5000-90005000-9000 PLN
  znieczulenie miejscowegratis

  Cena implantów zębów zależna jest od uszkodzeń i czynników wpływających na ubytki zębowe. Dzięki naturalnemu wyglądowi i wysokiej jakości materiałów wykorzystywanych w naszej klinice cena implantów zębowych oferowanych przez Impladent nie należy do najniższych. Nie zmienia to jednak faktu, że bezpieczeństwo w trakcie zabiegu, estetyka wykonania każdego implantu, a także jego trwałość sprawiają, że proponowane przez nas implanty pełnią swoją funkcję przez długie lata chroniąc Cię przed koniecznością zakładania czasowych protez i martwienia się o przenikające pod nie drobinki jedzenia.

  Cena implantu zębowego obrazuje jego jakość i trwałość

  Podobnie jak ma to miejsce w przypadku innych usług, również w przypadku usług medycznych i stomatologicznych, cena kreuje standard świadczonych usług. W Impladent szczycimy się troską o pacjenta w każdym wymiarze – od komfortu psychicznego przed zabiegiem, nawet po opiekę pooperacyjną i nocleg w naszej klinice w przypadku, gdy stan pacjenta nie pozwala na jego samodzielny powrót do domu. Ponadto oferujemy usługę pozwalającą nam założyć implanty zębowe w jeden dzień, dzięki czemu nasi pacjenci mają możliwość na ogromną oszczędność czasu związaną z dojazdami i wielokrotnymi wizytami. Poza opieką w najwyższym standardzie, cena każdego implantu kreowana jest przez najwyższej jakości materiały i dokładność realizacji, która przekłada się na doskonały wygląd implantu po zakończonym zabiegu. Dodatkowo, w celu zapewnienia bezbolesnego leczenia, każdy z pacjentów poddawany zabiegowi założenia implantu jest bezpłatnie poddawany znieczuleniu miejscowemu, a pacjenci, którzy obawiają się zabiegów medycznych, poddać się mogą znieczuleniu ogólnemu po konsultacji z anestezjologiem przyjmującym w naszej klinice. Zadbaj o zdrowy i piękny wygląd swoich zębów ze stomatologami Impladent!

  Lekarz implantolog

  Wszczepienie implantu to zabieg dość skomplikowany, dlatego też tą dziedziną medycyny może zajmować się stomatolog z dużą wiedzą, doświadczeniem i specjalizacją. Zdarza się i tak, że cena za leczenie implantologiczne bardzo często związana jest z tym jakie kompetencje ma lekarz. W klinikach stomatologicznych, w których wykonuje się implanty stomatologiczne z uwzględnieniem najbardziej nowatorskich metod leczenia. Cena implantów zębów może być inna niż w tradycyjnych gabinetach stomatologicznych. Chcąc zapewnić sobie w pełni bezbolesne leczenie, wszczepić implanty stomatologiczne najlepszej jakości warto skorzystać z ofert nowoczesnych klinik. Do przeprowadzenia zabiegu wybierz gabinety, które tego typu zabiegi przeprowadzają w pełni profesjonalnie. W naszym gabinecie plan leczenia ustalany poprzedzony jest dokładną konsultacją implantologiczną. Dobieramy najlepsze rozwiązanie, dopasowane do potrzeb naszych pacjentów.

  Więcej informacji na temat zabiegu znajdziesz na: implanty stomatologiczne Gdańsk.

  Zapraszamy do naszych Klinik!

  Formularz kontaktowy
  • Klinika Gdańsk

   ul. Kartuska 312,
   80-125 Gdańsk

   (+48) 58 691-71-47
   (+48) 501-155-036

  • Klinika Kowale

   ul. Andromedy 3,
   80-180 Kowale

   (+48) 58 691-71-47
   (+48) 501-155-036

  Medycyna estetyczna Umów się na wizytę