fbpx

Wczytywanie

Szybka rejestracja / pytanie  Współpracujemy z:

  Impladent

  Klinika

  Kilka słów o naszej Klinice

  Impladent Medical&Dental Clinic to jedna z najnowocześniejszych i największych medyczno-dentystycznych Klinik w Polsce. Wyróżnia nas blisko dwudziestoletnie doświadczenie w wykonywaniu złożonych prac implantologicznych i protetycznych, specjalistycznych zabiegów chirurgicznych oraz możliwość przeprowadzenia leczenia zarówno w gabinetach, jak również w znieczuleniu ogólnym na bloku operacyjnym. Obecnie możemy zaoferować Państwu nowe usługi: “zęby w jeden dzień na implantach”, chirurgię ortognatyczną, leczenie w narkozie oraz medycynę estetyczną. Lasery Fotona o różnej długości fali dają nowe możliwości lecznicze zarówno w stomatologii jak również w dziedzinie medycyny estetycznej i leczeniu chrapania. Od lat Impladent to synonim nowoczesności, precyzji i estetyki prac oraz bezpieczeństwa naszych Pacjentów.

  Dbamy, aby wszystkie używane narzędzia i instrumenty były sterylizowane lub jednorazowe. Posiadamy kompletny, wzorcowy ciąg sterylizacyjny niemieckiej firmy Melag, zapewniający standaryzowane procedury od automatycznego mycia, pakowania i sterylizacji z elektroniczną kontrolą każdego etapu.

  Kompletna gama urządzeń do diagnostyki radiologicznej, w tym dwa tomografy komputerowe Carestream-Kodak umożliwiają obrazowanie całej czaszki z możliwością redukcji wielkości pola, dzięki czemu uzyskujemy precyzyjne, trójwymiarowe obrazy i najmniejszą możliwą dawkę promieniowania. Tomografia 3D daje możliwość prawidłowego zaplanowania zabiegów z dokładnością do setnych części milimetra i eliminuje możliwość wystąpienia powikłań. Wykonujemy szablony Simplant. Wszystko to ma służyć bezpieczeństwu naszych Pacjentów oraz wpływać na długoletnie, doskonałe wyniki leczenia implantologicznego.

  Własna pracownia protetyczna z linią technologiczną CAD-CAM niemieckiej firmy Sirona – Cerec to gwarancja kontroli jakości na każdym etapie. Projektowane w naszej pracowni łączniki i konstrukcje implantologiczne frezowane są w centralnej frezarni w Szwecji i dzięki wysokiej jakości objęte są wieloletnią gwarancją.

  Najważniejsi są jednak ludzie tworzący Impladent – to starannie dobierany zespół profesjonalistów. Działamy z pasją, a efekty naszej pracy są prezentowane na wielu specjalistycznych kongresach, kursach oraz w prasie fachowej.

  Zaufaj specjalistom i skorzystaj z szansy na nowy uśmiech, nową twarz i nową jakość życia.

  Zapraszamy
  Magdalena i Adam Ziemlewscy

  Galeria zdjęć

  Zapraszamy do naszych Klinik!

  Formularz kontaktowy
  Medycyna estetyczna Umów się na wizytę