fbpx

Wczytywanie

Rejestracja jest czynna pod numerami:
58 691-71-47 lub 501-155-036
od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-21.00
oraz w sobotę 9.00-14.00Drodzy Pacjenci,

uprzejmie informujemy, że oba oddziały Kliniki Impladent MDC są otwarte i świadczą pełen zakres usług. Pracujemy w dalszym ciągu w odpowiednim rygorze sanitarnym, nie pobieramy dodatkowej opłaty za środki ochronne.

Dokładamy wszelkich starań, aby spełniać rygorystyczne wymagania zapobiegania transmisji wirusa. Zmieniliśmy organizację pracy tak, aby zarówno Pacjenci jak i nasz personel byli odpowiednio zabezpieczeni:

 • pracujemy w jednorazowych fartuchach,
 • w maskach FFP3 i chirurgicznych,
 • stosujemy podwójne rękawiczki, gogle i przyłbice,
 • gabinety są dezynfekowane i wentylowane mechanicznie,
 • proces termodezynfekcji, myjni i sterylizacji jest kontrolowany komputerowo.

Wracamy do normalnego systemu pracy, ale w dalszym ciągu:

 • Rejestracja prowadzona jest telefonicznie z użyciem ankiety.
 • Prosimy na wizytę zgłaszać się punktualnie, bez osób towarzyszących (w przypadku dzieci z jednym opiekunem).
 • W razie potrzeby rtg pantomograficzne lub tomografia wykonywane są przed wizytą.
 • Z uwagi na potrzebną dezynfekcję pomieszczeń, wizyty Pacjentów są odpowiednio wydłużone.

facebook.com/ImpladentKlinikaStomatologiczna/Zespół Kliniki Impladent

Szybka rejestracja / pytanieWspółpracujemy z:

Impladent

Klinika

Kilka słów o naszej Klinice

Impladent Medical&Dental Clinic to jedna z najnowocześniejszych i największych medyczno-dentystycznych Klinik w Polsce. Wyróżnia nas blisko dwudziestoletnie doświadczenie w wykonywaniu złożonych prac implantologicznych i protetycznych, specjalistycznych zabiegów chirurgicznych oraz możliwość przeprowadzenia leczenia zarówno w gabinetach, jak również w znieczuleniu ogólnym na bloku operacyjnym. Obecnie możemy zaoferować Państwu nowe usługi: “zęby w jeden dzień na implantach”, chirurgię ortognatyczną, leczenie w narkozie oraz medycynę estetyczną. Lasery Fotona o różnej długości fali dają nowe możliwości lecznicze zarówno w stomatologii jak również w dziedzinie medycyny estetycznej i leczeniu chrapania. Od lat Impladent to synonim nowoczesności, precyzji i estetyki prac oraz bezpieczeństwa naszych Pacjentów.

Dbamy, aby wszystkie używane narzędzia i instrumenty były sterylizowane lub jednorazowe. Posiadamy kompletny, wzorcowy ciąg sterylizacyjny niemieckiej firmy Melag, zapewniający standaryzowane procedury od automatycznego mycia, pakowania i sterylizacji z elektroniczną kontrolą każdego etapu.

Kompletna gama urządzeń do diagnostyki radiologicznej, w tym dwa tomografy komputerowe Carestream-Kodak umożliwiają obrazowanie całej czaszki z możliwością redukcji wielkości pola, dzięki czemu uzyskujemy precyzyjne, trójwymiarowe obrazy i najmniejszą możliwą dawkę promieniowania. Tomografia 3D daje możliwość prawidłowego zaplanowania zabiegów z dokładnością do setnych części milimetra i eliminuje możliwość wystąpienia powikłań. Wykonujemy szablony Simplant. Wszystko to ma służyć bezpieczeństwu naszych Pacjentów oraz wpływać na długoletnie, doskonałe wyniki leczenia implantologicznego.

Własna pracownia protetyczna z linią technologiczną CAD-CAM niemieckiej firmy Sirona – Cerec to gwarancja kontroli jakości na każdym etapie. Projektowane w naszej pracowni łączniki i konstrukcje implantologiczne frezowane są w centralnej frezarni w Szwecji i dzięki wysokiej jakości objęte są wieloletnią gwarancją.

Najważniejsi są jednak ludzie tworzący Impladent – to starannie dobierany zespół profesjonalistów. Działamy z pasją, a efekty naszej pracy są prezentowane na wielu specjalistycznych kongresach, kursach oraz w prasie fachowej.

Zaufaj specjalistom i skorzystaj z szansy na nowy uśmiech, nową twarz i nową jakość życia.

Zapraszamy
Magdalena i Adam Ziemlewscy

Galeria zdjęć

Zapraszamy do naszych Klinik!

Formularz kontaktowy
 • Klinika Gdańsk

  ul. Kartuska 312,
  80-125 Gdańsk

  (+48) 58 691-71-47
  (+48) 501-155-036

 • Klinika Kowale

  ul. Andromedy 3,
  80-180 Kowale

  (+48) 58 691-71-47
  (+48) 501-155-036

Medycyna estetyczna Umów się na wizytę