fbpx

Wczytywanie

Klinika otwarta
Świadczymy usługi w stanach nagłych i pilnych.

Infolinia czynna pod numerami:
58 691-71-47 lub 501-155-036
od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00
oraz w sobotę 9.00-14.00

Drodzy Pacjenci,

uprzejmie informujemy, że Klinika Impladent MDC jest otwarta dla najbardziej potrzebujących Pacjentów.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby spełniać rygorystyczne wymagania zapobiegania transmisji wirusa. Zmieniliśmy organizację pracy tak, aby zarówno Pacjenci jak i nasz personel byli odpowiednio zabezpieczeni:

 • pracujemy w kombinezonach i jednorazowych fartuchach,
 • w maskach FFP3 i chirurgicznych,
 • stosujemy podwójne rękawiczki, gogle i przyłbice,
 • gabinety są dezynfekowane i wentylowane mechanicznie,
 • proces termodezynfekcji, myjni i sterylizacji jest kontrolowany komputerowo.

Zmienił się system pracy:

 • Rejestracja prowadzona jest telefonicznie z użyciem ankiety.
 • Prosimy na wizytę zgłaszać się punktualnie, bez osób towarzyszących (w przypadku dzieci z jednym opiekunem).
 • Do Kliniki wprowadza Pacjenta Koordynator – i prosimy o podporządkowanie się jego zaleceniom.
 • W razie potrzeby rtg pantomograficzne lub tomografia wykonywane są przed wizytą.
 • Z uwagi na potrzebną dezynfekcję pomieszczeń, wizyty Pacjentów są odpowiednio wydłużone.
 • Zastosowanie bardzo drogich jednorazowych zabezpieczeń chroniących przed wirusem spowodowało konieczność wprowadzenia dopłaty za wizytę 50 PLN – inne ceny nie ulegają żadnym zmianom.

Czekamy na kontakt z Państwem, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 20:00 oraz w sobotę od 9:00 – 14:00.

facebook.com/ImpladentKlinikaStomatologiczna/

WAŻNE

Jeżeli wizyta nie jest pilna, prosimy – ZOSTAŃ W DOMU.Zespół Kliniki Impladent

Szybka rejestracja / pytanieWspółpracujemy z:

Oferta

Wybielanie zębów

Promienny uśmiech i jasne, pełne blasku zęby

 • Promienny uśmiech w zasięgu ręki
 • Profesjonalne wybielanie w jeden dzień
 • Pierwsza Klinika na Pomorzu oferująca Prevdent
 • Długotrwałe efekty, najwyższa skuteczność
 • Bezpieczeństwo

Promienny uśmiech i jasne, pełne blasku zęby są niewątpliwie ozdobą każdego z nas. Jest to marzenie, którego spełnienie jest w zasięgu Państwa ręki.

W wyniku codziennego życia, spożywania pokarmów i napojów przebarwiających szkliwo oraz palenia tytoniu dochodzi często do narastającego ciemnienia zębów. W rezultacie zęby nabierają coraz bardziej matowego odcienia i tracą jasność. Kolor zębów jest uwarunkowany genetycznie i zależy od budowy kości. Dużą grupę Pacjentów chcących poprawić kolor zębów stanowią Pacjenci po intensywnej antybiotykoterapii w dzieciństwie, czy Pacjenci z zaburzonym rozwojem szkliwa.

Jeżeli, pomimo właściwej higieny nie są Państwo zadowoleni z koloru swoich zębów, zabieg profesjonalnego wybielania w gabinecie jest szansą na uzyskanie pięknego uśmiechu. Aby osiągnąć najlepsze efekty, zalecamy, aby przed zabiegiem wybielania, oczyści zęby z kamienia i osadu.

Szanując Państwa czas i oczekiwania wyposażyliśmy Klinikę w najnowszy sprzęt do wybielania, tak by skrócić procedurę do minimum i osiągnąć maksymalnie zadowalający efekt.

Systemem Prevdent to najbardziej zaawansowana formuła wybielająca. Jako pierwsza Klinika na Pomorzu oferujemy ten unikalny system, który umożliwia wybielanie Pacjentom z nadwrażliwością szkliwa.

Metoda zawiera formułę naprawy szkliwa nano – hydroksyapatytem i jest rekomendowana Pacjentom z nadwrażliwością zębów. Nano-hydroksyapatyt zawarty w aktywnej pianie posiada zdolność łączenia się z hydroksyapatytem obecnym w szkliwie. Przenikając głęboko do kanalików zębiny nHAp eliminuje nadwrażliwość i docelowo mineralizuje szkliwo. Do produkcji żelu wybielającego używane są zaawansowane technologicznie składniki . Z systemem Prevdent jesteśmy w stanie rozjaśnić zęby o 7-8 odcieni już w 1,5 godziny. Unikalny system wybielający sprawia, że po zabiegu zęby stają się nie tylko jaśniejsze, ale także zdrowsze. Pacjent podczas procesu wybielania i po nim, ma znacząco wyeliminowaną nadwrażliwość.

Przywracamy biel i naturalne piękno Państwa zębom, stosując tylko skuteczne i sprawdzone metody.
https://www.youtube.com/user/PrevDentEurope

Wybielanie systemem Beyond to bezpieczna oraz skuteczna metoda wybielania zębów. Wystarczy jedna wizyta, by móc cieszyć się nowym, białym uśmiechem. Procedura profesjonalnego wybielania w gabinecie zaczyna się od dokładnego ustalenia koloru wyjściowego zębów oraz od określenia możliwego do uzyskania efektu. Higieniści przeprowadzają dokładne badanie stanu zębów oraz oceniają istnienie ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo zalecamy odroczenie wybielania w przypadku ciąży, karmienia piersią, u osób poniżej 18 roku życia oraz w przypadku niewyleczonej próchnicy zębów.

Podczas wizyty, na odpowiednio przygotowane zęby, aplikowany jest żel wybielający, który aktywujemy niebieskim światłem lampy Beyond . Dzięki temu działanie żelu jest szybkie i bardziej skuteczne. Całkowity czas trwania zabiegu to około 1,5 h. Efekt wybielania to nawet 8 tonów jaśniejsze zęby według kolornika Vita. Wybielanie tym systemem zostało opracowane na Uniwersytecie w New Jersey i jest to obecnie najnowocześniejsza i najbardziej ceniona metoda wybielania zębów wśród dentystów na całym świecie.

Nasi specjaliści

Poniżej przedstawiamy specjalistów, którzy zajmą się Państwem w naszej Klinice.

Zapraszamy do naszych Klinik!

Formularz kontaktowy
 • Klinika Gdańsk

  ul. Kartuska 312,
  80-125 Gdańsk

  (+48) 58 691-71-47
  (+48) 501-155-036

 • Klinika Kowale

  ul. Andromedy 3,
  80-180 Kowale

  (+48) 58 691-71-47
  (+48) 501-155-036

Medycyna estetyczna Umów się na wizytę