fbpx

Wczytywanie

Szybka rejestracja / pytanie  Współpracujemy z:

  Oferta

  Wybielanie zębów

  Wybielanie zębów

  Promienny uśmiech i jasne, pełne blasku zęby

  • Promienny uśmiech w zasięgu ręki
  • Profesjonalne wybielanie w jeden dzień
  • Pierwsza Klinika na Pomorzu oferująca wybielanie Prevdent
  • Długotrwałe efekty, najwyższa skuteczność
  • Bezpieczeństwo

  Promienny uśmiech i jasne, pełne blasku zęby są niewątpliwie ozdobą każdego z nas. Jest to marzenie, którego spełnienie jest w zasięgu Państwa ręki.

  W wyniku codziennego życia, spożywania pokarmów i napojów przebarwiających szkliwo oraz palenia tytoniu dochodzi często do narastającego ciemnienia zębów. W rezultacie zęby nabierają coraz bardziej matowego odcienia i tracą jasność. Kolor zębów jest uwarunkowany genetycznie i zależy od budowy kości. Dużą grupę Pacjentów chcących poprawić kolor zębów stanowią Pacjenci po intensywnej antybiotykoterapii w dzieciństwie, czy Pacjenci z zaburzonym rozwojem szkliwa.

  Jeżeli, pomimo właściwej higieny nie są Państwo zadowoleni z koloru swoich zębów, zabieg profesjonalnego wybielania w gabinecie jest szansą na uzyskanie pięknego uśmiechu. Aby osiągnąć najlepsze efekty, zalecamy, aby przed zabiegiem wybielania, oczyści zęby z kamienia i osadu.

  Wybielanie Prevent – zaawansowany system wybielania.

  Szanując Państwa czas i oczekiwania wyposażyliśmy Klinikę w najnowszy sprzęt do wybielania, tak by skrócić procedurę do minimum i osiągnąć maksymalnie zadowalający efekt.

  Systemem Prevdent to najbardziej zaawansowana formuła wybielająca. Jako pierwsza Klinika na Pomorzu oferujemy ten unikalny system, który umożliwia wybielanie Pacjentom z nadwrażliwością szkliwa.

  Metoda zawiera formułę naprawy szkliwa nano – hydroksyapatytem i jest rekomendowana Pacjentom z nadwrażliwością zębów. Nano-hydroksyapatyt zawarty w aktywnej pianie posiada zdolność łączenia się z hydroksyapatytem obecnym w szkliwie. Przenikając głęboko do kanalików zębiny nHAp eliminuje nadwrażliwość i docelowo mineralizuje szkliwo. Do produkcji żelu wybielającego używane są zaawansowane technologicznie składniki . Wybielanie Prevdent pozwala rozjaśnić zęby o 7-8 odcieni już w 1,5 godziny. Unikalny system wybielający sprawia, że po zabiegu zęby stają się nie tylko jaśniejsze, ale także zdrowsze. Pacjent podczas procesu wybielania i po nim, ma znacząco wyeliminowaną nadwrażliwość.

  Przywracamy biel i naturalne piękno Państwa zębom, stosując tylko skuteczne i sprawdzone metody.
  https://www.youtube.com/user/PrevDentEurope

  Wybielanie zębów lampą Beyond

  Beyond to jedna z najbardziej popularnych i zarazem innowacyjnych metod wybielania zębów. Wybielanie zębów lampą Beyond pozwala skutecznie usunąć przebarwienia, kamień i wzmocnić szkliwo zębów. Decydując się na wybielanie zębów lampą Beyond nasi pacjenci mogą spodziewać się natychmiastowego efektu. Marzenie o idealnie białym i zdrowym uśmiechu może się spełnić! W gabinecie Impladent masz możliwość skorzystania z w pełni profesjonalnego wybielania zębów. Skuteczne wybielanie zębów z wykorzystaniem nowoczesnych lamp Beyond. Decydując się na wybielanie zębów lampą nasi pacjenci mogą mieć pewność, że zabieg będzie wykonany w sposób bezpieczny i bezbolesny.

  Wybielanie systemem Beyond to bezpieczna oraz skuteczna metoda wybielania zębów. Wystarczy jedna wizyta, by móc cieszyć się nowym, białym uśmiechem. Procedura profesjonalnego wybielania w gabinecie zaczyna się od dokładnego ustalenia koloru wyjściowego zębów oraz od określenia możliwego do uzyskania efektu. Higieniści przeprowadzają dokładne badanie stanu zębów oraz oceniają istnienie ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu.

  W trosce o Państwa bezpieczeństwo zalecamy odroczenie wybielania w przypadku ciąży, karmienia piersią, u osób poniżej 18 roku życia oraz w przypadku niewyleczonej próchnicy zębów.

  Podczas wizyty, na odpowiednio przygotowane zęby, aplikowany jest żel wybielający, który aktywujemy niebieskim światłem lampy Beyond . Dzięki temu działanie żelu jest szybkie i bardziej skuteczne. Całkowity czas trwania zabiegu to około 1,5 h. Efekt wybielania to nawet 8 tonów jaśniejsze zęby według kolornika Vita. Wybielanie tym systemem zostało opracowane na Uniwersytecie w New Jersey i jest to obecnie najnowocześniejsza i najbardziej ceniona metoda wybielania zębów wśród dentystów na całym świecie.

  Bezpieczne wybielanie zębów

  Biały, zdrowy i promienny uśmiech jest wizytówką każdego człowieka. Niestety, wiele osób nie może cieszyć się naturalnym, perłowym odcieniem zębów, na który wpływa wiele czynników. Pierwszym z nich jest uwarunkowanie genetyczne – kolor uzębienia jest uzależniony od budowy kostnej. Również codzienna dieta może źle wpływać na barwę zębów. Podobnie jest w przypadku palenia papierosów. Rozwiązaniem jest zdecydowanie się na wybielanie zębów, które dla Państwa bezpieczeństwa wykonywane jest za pomocą najwyższej jakości technologii.

  Profesjonalne wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym jest gwarancją dobrze wykonanego zabiegu, który będzie przede wszystkim bezpieczny dla uzębienia jamy ustnej pacjenta. Techniki, które służą zabiegom, takim jak wybielanie zębów w domu nie przynoszą bowiem takiego efektu, jak zabieg wykonany przez specjalistów za pomocą sprzętu i środków dobranych konkretnie pod indywidualne potrzeby pacjenta. Nie dają one również gwarancji, że szkliwo nie zostanie w żaden sposób uszkodzone. Wiele osób boryka się z przypadłością, jaką jest nadwrażliwość zębów, co sprawia, że zabieg stomatologiczny, taki jak wybielanie zębów często budzi obawy wśród ludzi, których ten problem dotyka. Dlatego tak ważne jest, by wybrać profesjonalne wybielanie zębów, które również pomoże uporać się z tą dolegliwością. Wybielanie zębów nie tylko sprawi, że zęby będą się lepiej prezentować, ale również będą w doskonałej kondycji. Efekt, który gwarantuje profesjonalne wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym jest znacznie bardziej trwały, niż zabiegi wykonywane w domowym zaciszu.

  Sprawdź również: stomatologia zachowawcza.

   

  Zapraszamy do naszych Klinik!

  Formularz kontaktowy
  • Klinika Gdańsk

   ul. Kartuska 312,
   80-125 Gdańsk

   (+48) 58 691-71-47
   (+48) 501-155-036

  • Klinika Kowale

   ul. Andromedy 3,
   80-180 Kowale

   (+48) 58 691-71-47
   (+48) 501-155-036

  Medycyna estetyczna Umów się na wizytę