fbpx

Wczytywanie

Szybka rejestracja / pytanieWspółpracujemy z:

Oferta

Wybielanie zębów

Promienny uśmiech i jasne, pełne blasku zęby

 • Promienny uśmiech w zasięgu ręki
 • Profesjonalne wybielanie w jeden dzień
 • Pierwsza Klinika na Pomorzu oferująca Prevdent
 • Długotrwałe efekty, najwyższa skuteczność
 • Bezpieczeństwo

Promienny uśmiech i jasne, pełne blasku zęby są niewątpliwie ozdobą każdego z nas. Jest to marzenie, którego spełnienie jest w zasięgu Państwa ręki.

W wyniku codziennego życia, spożywania pokarmów i napojów przebarwiających szkliwo oraz palenia tytoniu dochodzi często do narastającego ciemnienia zębów. W rezultacie zęby nabierają coraz bardziej matowego odcienia i tracą jasność. Kolor zębów jest uwarunkowany genetycznie i zależy od budowy kości. Dużą grupę Pacjentów chcących poprawić kolor zębów stanowią Pacjenci po intensywnej antybiotykoterapii w dzieciństwie, czy Pacjenci z zaburzonym rozwojem szkliwa.

Jeżeli, pomimo właściwej higieny nie są Państwo zadowoleni z koloru swoich zębów, zabieg profesjonalnego wybielania w gabinecie jest szansą na uzyskanie pięknego uśmiechu. Aby osiągnąć najlepsze efekty, zalecamy, aby przed zabiegiem wybielania, oczyści zęby z kamienia i osadu.

Szanując Państwa czas i oczekiwania wyposażyliśmy Klinikę w najnowszy sprzęt do wybielania, tak by skrócić procedurę do minimum i osiągnąć maksymalnie zadowalający efekt.

Systemem Prevdent to najbardziej zaawansowana formuła wybielająca. Jako pierwsza Klinika na Pomorzu oferujemy ten unikalny system, który umożliwia wybielanie Pacjentom z nadwrażliwością szkliwa.

Metoda zawiera formułę naprawy szkliwa nano – hydroksyapatytem i jest rekomendowana Pacjentom z nadwrażliwością zębów. Nano-hydroksyapatyt zawarty w aktywnej pianie posiada zdolność łączenia się z hydroksyapatytem obecnym w szkliwie. Przenikając głęboko do kanalików zębiny nHAp eliminuje nadwrażliwość i docelowo mineralizuje szkliwo. Do produkcji żelu wybielającego używane są zaawansowane technologicznie składniki . Z systemem Prevdent jesteśmy w stanie rozjaśnić zęby o 7-8 odcieni już w 1,5 godziny. Unikalny system wybielający sprawia, że po zabiegu zęby stają się nie tylko jaśniejsze, ale także zdrowsze. Pacjent podczas procesu wybielania i po nim, ma znacząco wyeliminowaną nadwrażliwość.

Przywracamy biel i naturalne piękno Państwa zębom, stosując tylko skuteczne i sprawdzone metody.
https://www.youtube.com/user/PrevDentEurope

Wybielanie systemem Beyond to bezpieczna oraz skuteczna metoda wybielania zębów. Wystarczy jedna wizyta, by móc cieszyć się nowym, białym uśmiechem. Procedura profesjonalnego wybielania w gabinecie zaczyna się od dokładnego ustalenia koloru wyjściowego zębów oraz od określenia możliwego do uzyskania efektu. Higieniści przeprowadzają dokładne badanie stanu zębów oraz oceniają istnienie ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo zalecamy odroczenie wybielania w przypadku ciąży, karmienia piersią, u osób poniżej 18 roku życia oraz w przypadku niewyleczonej próchnicy zębów.

Podczas wizyty, na odpowiednio przygotowane zęby, aplikowany jest żel wybielający, który aktywujemy niebieskim światłem lampy Beyond . Dzięki temu działanie żelu jest szybkie i bardziej skuteczne. Całkowity czas trwania zabiegu to około 1,5 h. Efekt wybielania to nawet 8 tonów jaśniejsze zęby według kolornika Vita. Wybielanie tym systemem zostało opracowane na Uniwersytecie w New Jersey i jest to obecnie najnowocześniejsza i najbardziej ceniona metoda wybielania zębów wśród dentystów na całym świecie.

Nasi specjaliści

Poniżej przedstawiamy specjalistów, którzy zajmą się Państwem w naszej Klinice.

Zapraszamy do naszych Klinik!

Formularz kontaktowy
 • Klinika Gdańsk

  ul. Kartuska 312,
  80-125 Gdańsk

  (+48) 58 691-71-47
  (+48) 501-155-036

 • Klinika Kowale

  ul. Andromedy 3,
  80-180 Kowale

  (+48) 58 691-71-47
  (+48) 501-155-036

Medycyna estetyczna Umów się na wizytę