fbpx

Wczytywanie

Szybka rejestracja / pytanie  Współpracujemy z:

  Impladent

  Stomatolog Gdynia

  Impladent Medical & Dental Clinic to nowoczesna klinika stomatologiczna z blisko 20 letnim doświadczeniem w leczeniu zachowawczym, stomatologii estetycznej, implantologii, ortodoncji oraz dziedzinie protetyki stomatologicznej.

  Impladent Medical & Dental Clinic to przede wszystkim klinika przyjazna pacjentom. Dzięki troskliwej opiece, indywidualnemu podejściu, zaangażowaniu personelu, cieszymy się uznaniem wśród pacjentów. Dowodem tego jest popularność naszej kliniki nie tylko w regionie w którym wykonujemy usługi. Na leczenie stomatologiczne i wizyty konsultacyjne przyjeżdżają do nas nie tylko pacjenci z Gdańska ale też z Gdyni i innych pobliskich miast.

  Kompleksowa opieka stomatologiczna

  Nasza Klinika specjalizuje się w profesjonalnej diagnostyce, kompleksowym leczeniu i nowoczesnej stomatologii. Nasi pacjenci mogą skorzystać z bogatej oferty zabiegów stomatologicznych, które wykonywane są przy użyciu nowoczesnego sprzętu.

  Stomatolog zadba o Twój uśmiech!

  Nasi Stomatolodzy w Impladent Medical & Dental Clinic zajmują się nie tylko profilaktyką ale też leczeniem różnego typu chorób, związanych z zębami i jamą ustną. Wśród wykonywanych przez nas zabiegów znajdują się: wybielanie zębów, leczenie kanałowe, zabiegi higienizacyjne. Decydując się na leczenie stomatologiczne w naszej klinice możesz mieć pewność, że stomatolog kompleksowo zadba o twój komfort podczas wykonywanych zabiegów. Nie musisz się niczego obawiać. Stomatolog z największą troską i starannością dba o to, aby leczenie przebiegało w pełni bezpiecznie, komfortowo i bez zbędnego stresu.

  Impladent dla pacjentów z Trójmiasta i nie tylko

  Za pośrednictwem dogodnie zlokalizowanych gabinetów, stomatolodzy wszystkich specjalizacji mogą  oferować naszym pacjentom najwyższej jakości opiekę medyczną dedykowaną do społeczności lokalnej. Gdynia to miasto co prawda przynależące do Trójmiasta ale nasza klinika stomatologiczna nie ma tam swojej siedziby. Dlatego też jeśli Gdynia jest miastem w którym poszukujesz stomatologa, z przyjemnością możemy polecić Ci naszą klinikę Impladent w pobliskiej lokalizacji. Impladent Medical & Dental Clinic to klinika, która mieści się w dwóch dogodnych lokalizacjach Gdańsku i w Kowalach. Z doskonałym dojazdem do Gdyni i okolic.

  Sprawdź też: stomatolog Sopot, chirurg szczękowy Gdańsk

  Zapraszamy do naszych Klinik!

  Formularz kontaktowy
  • Klinika Gdańsk

   ul. Kartuska 312,
   80-125 Gdańsk

   (+48) 58 691-71-47
   (+48) 501-155-036

  • Klinika Kowale

   ul. Andromedy 3,
   80-180 Kowale

   (+48) 58 691-71-47
   (+48) 501-155-036

  Medycyna estetyczna Umów się na wizytę