fbpx

Wczytywanie

Szybka rejestracja / pytanie  Współpracujemy z:

  Oferta

  Leczenie kanałowe

  Leczenie kanałowe wg światowych standardów

  • Światowy poziom leczenia kanałowego
  • Nowoczesne technologie np. mikroskop, endometr, koferdam w standardzie
  • Doświadczeni specjaliści endodoncji
  • Tysiące uratowanych zębów – leczenie najtrudniejszych przypadków
  • Bezbolesne leczenie jednowizytowe
  • Leczenie w znieczuleniu, bez zatruwania zęba

  Oferujemy Państwu leczenie kanałowe na światowym poziomie. Do Państwa dyspozycji pozostaje grono doświadczonych specjalistów endodoncji.

  Nasze gabinety zostały wyposażone są w sprzęt najnowszej generacji. Dzięki temu leczenie jest precyzyjne, bezbolesne i przynosi perfekcyjne efekty.

  Pracujemy w znieczuleniu miejscowym , dlatego leczenie jest całkowicie bezbolesne. Nie zatruwamy zębów. Pacjenci, każdego dnia, są mile zaskoczeni wspaniałym podejściem naszych lekarzy i brakiem bólu.

  Dawniej leczenie kanałowe kojarzyło się z licznymi wizytami, nieszczelnymi opatrunkami i bólem. W naszej Klinice Pacjenci często zasypiają podczas leczenia kanałowego, co jest dowodem na niesamowity komfort podczas zabiegu.

  Dokładamy wszelkich starań, aby leczenie przeprowadzić na jednej wizycie.

  Precyzyjnie wykonane leczenie kanałowe jest często ostatnią szansą na uratowanie zęba przed usunięciem.

  Leczymy najtrudniejsze przypadki.

  Współpracujemy z lekarzami z całej Polski przyjmując Pacjentów skierowanych do nas na leczenie kanałowe. W razie konieczności pamiętajcie Państwo, że istnieje u nas możliwość leczenia i usuwania zębów pod narkozą.

  Wyróżnia nas nie tylko doświadczenie, ale również zastosowanie w standardzie najnowszych technologii.

  Siedem gabinetów wyposażonych jest w światowej klasy optykę – mikroskopy zabiegowe Carl Zeiss. Dzięki nim lekarz widzi ząb w dużym powiększeniu, co zapewnia wysoką precyzję zabiegu. Stosujemy jednorazowe narzędzia niklowo – tytanowe, maszynowy system endodontyczny ProTaper oraz narzędzia ultradźwiękowe. Oferujemy Państwu również laserowe opracowanie kanałów i ich dezynfekcję. Dzięki temu osiągamy doskonałe efekty oczyszczenia kanałów z zapalnej tkanki. Precyzyjny pomiar długości kanału przy użyciu endometru Raypex oraz szczelne wypełnienie kanałów przy użyciu metod termicznych Obtura system B gwarantuje wysoką skuteczność leczenia.

  Leczenie kanałowe podlega kontroli na zdjęciu cyfrowym rvg przy użyciu radiowizjografii Kodak. Dzięki zdjęciom trójwymiarowym TK 3D możemy obejrzeć wnętrze każdego zęba we wszystkich przekrojach.

  Po leczeniu kanałowym zapewniamy szczelną odbudowę korony zęba i okresową kontrolę rvg.

  Leczenie kanałowe – Gdańsk Impladent

  Leczenie kanałowe nie musi się już kojarzyć z bólem czy dyskomfortem podczas wizyty. Nasza klinika jest dowodem na to, że nawet bardzo skomplikowane zabiegi stomatologiczne w tym leczenie kanałowe może być przeprowadzone szybko i bezboleśnie. Nasi endodonci stosują skuteczne metody leczenia. Dysponują innowacyjnym sprzętem medycznym i mikroskopami, dzięki którym mogą przeprowadzić leczenie kanałowe z dbałością o każdy szczegół. Nasza klinika polecana jest nie tylko przez mieszkańców Gdańska i Trójmiasta (tutaj mamy swoje Kliniki) ale dotychczas zdobyła uznanie wielu pacjentów zamieszkujących także inne większe miasta w Polsce. Jako jedni z nielicznych klinik precyzyjne przeprowadzamy leczenie kanałowe według uznanych metod nowoczesnej endodoncji, które pozwalają na to by leczenie kanałowe było wykonane dokładnie i bezboleśnie.

  Leczenie kanałowe zęba – kiedy jest potrzebne?

  Często leczenie kanałowe jest jedynym sposobem by zachować ząb. Jest ono konieczne, gdy dochodzi do nieodwracalnego zapalenia miazgi zęba – bogato unaczynionej i unerwionej tkanki, która wypełnia komorę zęba i jego kanały. Zmieniona chorobowo miazga musi zostać całkowicie usunięta zarówno z komory, jak i kanałów zęba. W trakcie zabiegu wnętrze zęba jest wielokrotnie dezynfekowane, następnie kanały wypełnia się odpowiednimi materiałami, które je uszczelniają i zapobiegają rozwojowi bakterii. Przy niewielkich uszkodzeniach zęba można go odbudować przy użyciu materiałów kompozytowych. Duże ubytki wymagają odbudowy protetycznej. Istnieje kilka wskazań do przeprowadzenia leczenia kanałowego. Najczęstszą przyczyną jest nieodwracalne i zaawansowane zapalenie miazgi zęba, które jest powikłaniem nieleczonej próchnicy i bakterii znajdujących się ubytku. Wówczas ząb jest wrażliwy na zmiany temperatury i nacisk. Często może również bardzo boleć. Zdarzają się jednak przypadki przewlekłego zapalenia miazgi, które nie dają żadnych widocznych objawów.
  Leczenie endodontyczne przeprowadza się również u pacjentów z martwicą miazgi i z widocznymi zmianami okołowierzchołkowymi

  Leczenie kanałowe zębów w klinice Impladent

  W znieczuleniu miejscowym kanałowe leczenie zębów nie powoduje dyskomfortu i pozwala naszym stomatologom dokładne oczyszczenie kanałów, ich dezynfekcję a także wypełnienie preparatami, które uniemożliwią rozwój infekcji i zapewnią skuteczność leczenia. W naszej klinice doświadczona kadra dba o to, by leczenie kanałowe zębów przyniosło jak najlepsze rezultaty natomiast innowacyjne zaplecze techniczne pozwala na ich osiągnięcie. Zajmujemy się leczeniem najtrudniejszych przypadków i dbamy nie tylko o to, by leczenie kanałowe zębów dało satysfakcjonujący rezultat, ale również komfort Pacjenta – serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

  Ponowne leczenie kanałowe w wyniku niedopełnienia kanałów korzeniowych – reendo

  Wskazaniem do kanałowego leczenia zębów są: zapalenie miazgi, jej martwica, zmiany okołowierzchołkowe zębów lub niedopełnienie kanałów korzeniowych. W ostatnim przypadku koniecznym jest tzw. ponowne leczenie kanałowe znane również jako metoda reendo. Niedopełnienie kanałów korzeniowych może być wynikiem źle przeprowadzonego leczenia kanałowego. Niepożądanym efektem braku dokładności w przypadku leczenia kanałów zębowych jest możliwy ponowny rozrost miazgi i dalszy rozwój infekcji. Ponowne leczenie kanałowe polega na powtórnym oczyszczeniu kanałów i uzupełnieniu braków w kanałach korzeniowych. W klinice stomatologicznej Impladent posiadamy zaplecze techniczne pozwalające na podjęcie się leczenia nawet najtrudniejszych przypadków. Nasz doświadczony zespół nie tylko świadczy usługi medyczne na światowym poziomie, ale również dba o komfort Pacjentów zapewniając przyjazną, sprzyjającą odprężeniu atmosferę.

  Leczenie kanałowe na jednej wizycie w klinice Impladent w Gdańsku

  Leczenie kanałowe na jednej wizycie to oferta skierowana dla osób ograniczonych przez czas lub sprzyjające ku temu warunki. Pacjentom, którym z różnych przyczyn zależy na jak najszybszym rozpoczęciu i zakończeniu leczenia zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Standardy naszych usług nie ulegają zmianie w przypadku, gdy zdecydują się Państwo na leczenie kanałowe na jednej wizycie – usługa ta jest dedykowana osobom, które decydują się na wizytę w naszej klinice pomimo dzielących nas, dużych odległości. Nasze kliniki znajdują się na terenie Trójmiasta i województwa pomorskiego – Pacjenci przyjeżdżający do nas z innych lokalizacji mają więc możliwość wyboru leczenia kanałowego na jednej wizycie co pozwala na zaoszczędzenie środków na transport na wielokrotne przejazdy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Zobacz też: chirurgia ortognatyka Impladent.

  Zapraszamy do naszych Klinik!

  Formularz kontaktowy
  • Klinika Gdańsk

   ul. Kartuska 312,
   80-125 Gdańsk

   (+48) 58 691-71-47
   (+48) 501-155-036

  • Klinika Kowale

   ul. Andromedy 3,
   80-180 Kowale

   (+48) 58 691-71-47
   (+48) 501-155-036

  Medycyna estetyczna Umów się na wizytę