fbpx

Wczytywanie

Szybka rejestracja / pytanieWspółpracujemy z:

Oferta

Leczenie kanałowe

Leczenie kanałowe wg światowych standardów

 • Światowy poziom leczenia kanałowego
 • Nowoczesne technologie np. mikroskop, endometr, koferdam w standardzie
 • Doświadczeni specjaliści endodoncji
 • Tysiące uratowanych zębów – leczenie najtrudniejszych przypadków
 • Bezbolesne leczenie jednowizytowe
 • Leczenie w znieczuleniu, bez zatruwania zęba

Oferujemy Państwu leczenie kanałowe na światowym poziomie. Do Państwa dyspozycji pozostaje grono doświadczonych specjalistów endodoncji.

Nasze gabinety zostały wyposażone są w sprzęt najnowszej generacji. Dzięki temu leczenie jest precyzyjne, bezbolesne i przynosi perfekcyjne efekty.

Pracujemy w znieczuleniu miejscowym , dlatego leczenie jest całkowicie bezbolesne. Nie zatruwamy zębów. Pacjenci, każdego dnia, są mile zaskoczeni wspaniałym podejściem naszych lekarzy i brakiem bólu.

Dawniej leczenie kanałowe kojarzyło się z licznymi wizytami, nieszczelnymi opatrunkami i bólem. W naszej Klinice Pacjenci często zasypiają podczas leczenia kanałowego, co jest dowodem na niesamowity komfort podczas zabiegu.

Dokładamy wszelkich starań, aby leczenie przeprowadzić na jednej wizycie.

Precyzyjnie wykonane leczenie kanałowe jest często ostatnią szansą na uratowanie zęba przed usunięciem.

Leczymy najtrudniejsze przypadki.

Współpracujemy z lekarzami z całej Polski przyjmując Pacjentów skierowanych do nas na leczenie kanałowe.

Wyróżnia nas nie tylko doświadczenie, ale również zastosowanie w standardzie najnowszych technologii.

Siedem gabinetów wyposażonych jest w światowej klasy optykę – mikroskopy zabiegowe Carl Zeiss. Dzięki nim lekarz widzi ząb w dużym powiększeniu, co zapewnia wysoką precyzję zabiegu. Stosujemy jednorazowe narzędzia niklowo – tytanowe, maszynowy system endodontyczny ProTaper oraz narzędzia ultradźwiękowe. Oferujemy Państwu również laserowe opracowanie kanałów i ich dezynfekcję. Dzięki temu osiągamy doskonałe efekty oczyszczenia kanałów z zapalnej tkanki. Precyzyjny pomiar długości kanału przy użyciu endometru Raypex oraz szczelne wypełnienie kanałów przy użyciu metod termicznych Obtura system B gwarantuje wysoką skuteczność leczenia.

Leczenie kanałowe podlega kontroli na zdjęciu cyfrowym rvg przy użyciu radiowizjografii Kodak. Dzięki zdjęciom trójwymiarowym TK 3D możemy obejrzeć wnętrze każdego zęba we wszystkich przekrojach.

Po leczeniu kanałowym zapewniamy szczelną odbudowę korony zęba i okresową kontrolę rvg.

Leczenie kanałowe – Gdańsk Impladent

Leczenie kanałowe nie musi się już kojarzyć z bólem czy dyskomfortem podczas wizyty. Nasza klinika jest dowodem na to, że nawet bardzo skomplikowane zabiegi stomatologiczne w tym leczenie kanałowe może być przeprowadzone szybko i bezboleśnie. Nasi endodonci stosują skuteczne metody leczenia. Dysponują innowacyjnym sprzętem medycznym i mikroskopami, dzięki którym mogą przeprowadzić leczenie kanałowe z dbałością o każdy szczegół. Nasza klinika polecana jest nie tylko przez mieszkańców Gdańska i Trójmiasta (tutaj mamy swoje Kliniki) ale dotychczas zdobyła uznanie wielu pacjentów zamieszkujących także inne większe miasta w Polsce. Jako jedni z nielicznych klinik precyzyjne przeprowadzamy leczenie kanałowe według uznanych metod nowoczesnej endodoncji, które pozwalają na to by leczenie kanałowe było wykonane dokładnie i bezboleśnie.

Zobacz też: chirurgia ortognatyka Impladent.

Zapraszamy do naszych Klinik!

Formularz kontaktowy
 • Klinika Gdańsk

  ul. Kartuska 312,
  80-125 Gdańsk

  (+48) 58 691-71-47
  (+48) 501-155-036

 • Klinika Kowale

  ul. Andromedy 3,
  80-180 Kowale

  (+48) 58 691-71-47
  (+48) 501-155-036

Medycyna estetyczna Umów się na wizytę