fbpx

Wczytywanie

Szybka rejestracja / pytanieWspółpracujemy z:

Impladent

Implanty stomatologiczne Elbląg

Impladent to jedna z bardziej znanych klinik stomatologicznych w Polsce. Wieloletnie doświadczenie i pasja zawodowa pozwoliły nam stworzyć miejsce w którym pacjenci mogą liczyć na profesjonalną i nowoczesną opiekę medyczną. Zdrowy i estetyczny wygląd zębów oraz bezpieczeństwo naszych pacjentów są tym, co jest dla nas najważniejsze. Implantologią zajmujemy się ponad 20 lat i mamy doświadczenie w wykonywaniu prac protetycznych o najwyższym poziomie zaawansowania. Wiemy, że pacjenci oczekują pięknego uśmiechu, a my wiemy, że aby uzyskać trwały, piękny efekt konieczne jest doświadczenie personelu i odpowiednie wyposażenie kliniki co również pomaga uniknąć niepotrzebnych dla pacjenta trudności i niepowodzeń. Pacjenci mogą liczyć na pełen zakres usług kompleksowego leczenia stomatologicznego. Jedną z głównych dziedzin jaką się zajmujemy jest implantologia. To w niej jesteśmy niepodważalnymi specjalistami. Oferujemy naszym pacjentom implanty dentystyczne, zabiegi wszczepiania implantów w szerokim zakresie metod leczenia oraz zabiegi odbudowy i regeneracji kości.

Implanty dentystyczne w Implandent

Decydując się na leczenie w naszej klinice stomatologicznej, możesz mieć pewność, że zajmą się Tobą nasi wykwalifikowani specjaliści, którzy o leczeniu implantologicznym wiedzą wszystko. Wiemy też, że o sukcesie leczenia implantologicznego decyduje nie tylko wiedza ale możliwość wykorzystania nowoczesnych technik leczenia. Dlatego też zespół naszych specjalistów przeprowadza leczenie przy wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu medycznego.

Gdzie znajdziesz nasze gabinety?

Jako klinika stomatologiczna posiadamy swoje gabinety zlokalizowane na Pomorzu, konkretnie w powiecie Gdańskim. Jesteśmy do usług pacjentów nie tylko z tego regionu, ale również przyjezdnych z innych miast. Nasze gabinety są usytuowane w miejscu dogodnym dla przyjezdnych na przykład z Elbląga i innych pobliskich miast. Pacjenci, którzy chcą odwiedzić naszą klinikę Impladent i są mieszkańcami Elbląga mogą odwiedzić jeden z naszych gabinetów i skorzystać z konsultacji z naszymi specjalistami.

Jeśli jesteś zainteresowany implantami stomatologicznymi skontaktuj się z nami i umów na wizytę konsultacyjną!

Zobacz również: implanty stomatologiczne Gdańsk, implanty stomatologiczne Koszalin.

Zapraszamy do naszych Klinik!

Formularz kontaktowy
 • Klinika Gdańsk

  ul. Kartuska 312,
  80-125 Gdańsk

  (+48) 58 691-71-47
  (+48) 501-155-036

 • Klinika Kowale

  ul. Andromedy 3,
  80-180 Kowale

  (+48) 58 691-71-47
  (+48) 501-155-036

Medycyna estetyczna Umów się na wizytę