fbpx

Wczytywanie

Szybka rejestracja / pytanie  Współpracujemy z:

  Impladent

  Implantologia stomatologiczna – Gdańsk

  Implantologia stomatologiczna to dziedzina stomatologii specjalizująca się w leczeniu ubytków zębowych w wyniku upływu lat, usterek natury mechanicznej, a także chorób dziąseł lub jamy ustnej. Problem bezzębia lub częściowych ubytków zębowych dla wielu pacjentów jest powodem do wstydu i przekłada się nie tylko na brak zadowolenia ze swojego wyglądu, ale również na samopoczucie. Implantologia to nauka, która pozwala je rozwiązać.

  Implantologia zębowa – czym właściwie jest?

  Implantologia zębowa wykorzystuje wykonane z syntetycznych materiałów stałe protezy zębowe, które swoim wyglądem przypominają naturalne zęby. W zależności od charakteru ubytku zębowego implantologia pozwala na uzupełnienie braków pojedynczych zębów, a także większych braków, dzięki zastosowaniu specjalistycznych metod leczenia takich jak bonding, czy też mosty zębowe. Implantologia stomatologiczna obejmuje nie tylko proces założenia implantów, ale również cały proces przygotowawczy polegający kolejno na:

  1. Dokładnej diagnostyce pozwalającej określić przyczynę ubytków zębowych oraz poniesione w jej wyniku szkody.
  2. Wykonaniu dokładnego odlewu, na podstawie którego tworzona jest następnie proteza stała.
  3. Chirurgicznego montażu szyny, która posłuży do montażu implantów zębowych i stomatologicznych.
  4. Montażu poszczególnych implantów – tak pojedynczych, jak i mostów zębowych.

  Implantologia pozwala skutecznie zwalczyć brak pewności siebie wynikający z braków w uzębieniu, a co szczególnie ważne, pozwala skutecznie leczyć nie tylko pojedyncze ubytki zębowe, ale również bezzębie.

  Implantologia stomatologiczna Gdańsk

  Implantologia stomatologiczna to jedna z głównych specjalizacji kliniki Impladent. Dysponujemy zespołem specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w leczeniu nawet najbardziej skomplikowanych przypadków medycznych, dlatego zagwarantować możemy satysfakcjonujące efekty końcowe leczenia i konsultacje w trakcie okresu leczenia, jak i po jego zakończeniu. Oferujemy najwyższej jakości standard usług, jak również niezawodne, porcelanowe implanty zębowe, które charakteryzuje najbardziej zbliżony do naturalnych zębów wygląd oraz świetna wytrzymałość. Implantologia stomatologiczna obejmuje nie tylko leczenie ubytków zębowych – w wybranych przypadkach licówki porcelanowe i korony pozwalają zasłonić szczeliny między zębami, które mogą być źródłem dyskomfortu dla wielu pacjentów. Za najwyższy standard świadczonych przez nas usług odpowiada nie tylko doświadczony zespół, ale również najnowocześniejsze wyposażenie medyczne, z którego korzystamy podczas diagnostyki, wykonywania odlewów oraz przygotowywania implantów do założenia.

  Implantologia i chirurgia jamy ustnej w Impladent

  Założenie implantów w najtrudniejszych przypadkach może wymagać dodatkowej interwencji chirurgicznej i nadbudowania tkanki łącznej lub kostnej poprzez przeszczep. Szczególnie narażeni są na to pacjenci zmagający się dodatkowo z krzywym zgryzem, co może mieć podłoże genetyczne, być wynikiem dziecięcych zachowań mających negatywne przełożenie na kondycję uzębienia, a także wypadków, którym każdy może ulec. Specjalizujemy się nie tylko w implantologii – zajmujemy się również chirurgią jamy ustnej i przeprowadzaniem zabiegów ortognatycznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najwyższej jakości zapleczu technicznemu w klinice Impladent w Gdańsku zapewniamy najwyższe standardy leczenia ubytków zębowych oraz chorób jamy ustnej. Na naszą pomoc mogą liczyć pacjenci poszukujący specjalistów z dziedzin takich jak: ortognatyka, ortodoncja, protetyka, a także wiele innych.

  Zapraszamy do naszych Klinik!

  Formularz kontaktowy
  Medycyna estetyczna Umów się na wizytę