fbpx

Wczytywanie

Szybka rejestracja / pytanieWspółpracujemy z:

Blog

Świąteczne promocje na zabiegi z medycyny estetycznej

W tym roku Mikołaj zawitał do nas wcześniej i to z całkiem dużym workiem prezentów .Wśród nich promocyjne ceny na zabiegi mezoterapii, mezoterapii z botoksem oraz laserowy zabieg Endolifting Fotona 3 D

MEZOTERAPIA – w czym tkwi sekret skuteczności zabiegu?
Polecana osobom w każdym wieku. To znakomity zabieg, który przedłuża młody i zdrowy wygląd skóry.
Efekty zabiegu: odmłodzenie i poprawa wyglądu skóry; wygładzenie drobnych zmarszczek; przywrócenie napięcia i elastyczności skóry; głębokie i długotrwałe nawilżenie skóry; rozświetlenie skóry.

Cena normalna jedna okolica 450 PLN
Cena PROMOCYJNA jedna okolica 300 PLN

BOTOKS – to najpopularniejsza metoda redukcji zmarszczek mimicznych i jeden z najlepiej sprawdzonych zabiegów stosowanych w medycynie estetycznej. Zabiegi te możemy stosować jako profilaktykę tworzenia się zmarszczek, gdy nie są one jeszcze wyraźnie widoczne. U osób dojrzałych zastosowanie toksyny botulinowej, przynosi najbardziej spektakularne efekty, ponieważ wygładza już istniejące zmarszczki.
Wskazania: zmarszczki wokół oczy (tzw. “kurze łapki”), poprzeczne na czole, w okolicy ust (tzw. “zmarszczki palacza”); leczenie bólów głowy, nadpotliwość dłoni i stóp, bruksizm.

Cena normalna jedna okolica 500 PLN
Cena PROMOCYJNA jedna okolica 350 PLN

ENDOLIFTING FOTONA 3D – hit wśród zabiegów laserowych. Z uwagi na rewelacyjne rezultaty jest to ulubiony zabieg gwiazd na całym świecie.
Wskazania: utrata elastyczności i jędrności skóry; głębokie oraz drobne zmarszczki; rozsiane plamy; profilaktyka przeciw starzeniowa.

Cena normalna 2500 PLN
Cena PROMOCYJNA 1500 PLN

Zapraszamy do naszych Klinik!

Formularz kontaktowy
 • Klinika Gdańsk

  ul. Kartuska 312,
  80-125 Gdańsk

  (+48) 58 691-71-47
  (+48) 501-155-036

 • Klinika Kowale

  ul. Andromedy 3,
  80-180 Kowale

  (+48) 58 691-71-47
  (+48) 501-155-036

Medycyna estetyczna Umów się na wizytę