fbpx

Wczytywanie

Szybka rejestracja / pytanieWspółpracujemy z:

Personel

Dr n. med. Natalia Głódkowska

Dr n. med. Natalia Głódkowska

Dr n. med. Natalia Głódkowska

Specjalista stomatologii dziecięcej.

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Bezpośrednio po ukończeniu studiów rozpoczęła pracę naukowo-dydaktyczną na macierzystej uczelni w Katedrze i Zakładzie Stomatologii Wieku Rozwojowego. W 2019 roku ukończyła specjalizację ze Stomatologii Dziecięcej. Obecnie jest w trakcie finalizacji pracy doktorskiej.

Stale rozwija się naukowo prowadząc różnorakie badania oraz publikując prace naukowe w polskich i zagranicznych czasopismach. Uczestniczy w wielu kursach i konferencjach, w trakcie których doskonali swoje umiejętności praktyczne oraz na bieżąco zaznajamia się najnowszymi zdobyczami współczesnej stomatologii i innowacyjnymi metodami leczenia.

W pracy zawodowej stawia na indywidualne, a zarazem holistyczne podejście do każdego pacjenta. Zajmuje się głównie leczeniem endodontycznym i zachowawczym u osób dorosłych oraz pełną opieką stomatologiczną nad pacjentami w wieku rozwojowym.

Wolny czas uwielbia spędzać w towarzystwie przyjaciół oraz rodziny. Tenis ziemny oraz golf to najchętniej wybierane formy aktywnego wypoczynku.

Dr n. med. Natalia Głódkowska

Zapraszamy do naszych Klinik!

Formularz kontaktowy
 • Klinika Gdańsk

  ul. Kartuska 312,
  80-125 Gdańsk

  (+48) 58 691-71-47
  (+48) 501-155-036

 • Klinika Kowale

  ul. Andromedy 3,
  80-180 Kowale

  (+48) 58 691-71-47
  (+48) 501-155-036

Medycyna estetyczna Umów się na wizytę