fbpx

Wczytywanie

Szybka rejestracja / pytanieWspółpracujemy z:

Personel

mgr Fizjoterapii Adam Galon

mgr Fizjoterapii Adam Galon

mgr Fizjoterapii Adam Galon

Magister fizjoterapii, absolwent Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku oraz Akademii Fizjoterapii Stomatologicznej w Warszawie.
Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w prywatnych gabinetach fizjoterapii oraz w szpitalach.
Współpracuje ze stomatologami, jak również z zawodnikami związanymi z motosportem. Przygotowuje ich z zakresu psychomotoryki oraz treningu siłowego, pomaga im też wrócić do pełnej sprawności po urazach.
Przygodę z fizjoterapią zaczął właśnie od pracy ze sportowcami, następnie zaczął zgłębiać wiedzę na temat urazów kręgosłupa i stawów obwodowych. Później pojawiła się specjalizacja, którą jest fizjoterapia stomatologiczna.
Wcześniej zdobyta wiedza i doświadczenie pozwoliła mu skutecznie pomagać pacjentom, ponieważ problemy w obrębie twarzoczaszki często wynikają z problemów w innej części ciała. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, dużą uwagę przywiązuje do edukacji, ćwiczeń i autoterapii.
W swojej praktyce zajmuje się terapią stawów skroniowo-żuchwowych, mięśni twarzoczaszki i korekcją wad postawy, współpracując przy tym ze stomatologami, dzięki czemu terapia jest kompleksowa i skuteczna.
Prywatnie interesuje się motoryzacją, treningami funkcjonalnymi i psychomotoryką. Od 5 lat startuje w terenowych rajdach motocyklowych Cross Country. Dotychczas najlepszy wynik jaki udało mu się osiągnąć indywidualnie to 5 miejsce w Pucharze Polski oraz 2-krotnie zdobył klubowy Puchar Polski.

mgr Fizjoterapii Adam Galon

Zapraszamy do naszych Klinik!

Formularz kontaktowy
 • Klinika Gdańsk

  ul. Kartuska 312,
  80-125 Gdańsk

  (+48) 58 691-71-47
  (+48) 501-155-036

 • Klinika Kowale

  ul. Andromedy 3,
  80-180 Kowale

  (+48) 58 691-71-47
  (+48) 501-155-036

Medycyna estetyczna Umów się na wizytę