fbpx

Wczytywanie

Szybka rejestracja / pytanie  Współpracujemy z:

  Personel

  mgr Fizjoterapii Adam Galon

  mgr Fizjoterapii Adam Galon

  mgr Fizjoterapii Adam Galon

  Magister fizjoterapii, absolwent Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku oraz Akademii Fizjoterapii Stomatologicznej w Warszawie.
  Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w prywatnych gabinetach fizjoterapii oraz w szpitalach.
  Współpracuje ze stomatologami, jak również z zawodnikami związanymi z motosportem. Przygotowuje ich z zakresu psychomotoryki oraz treningu siłowego, pomaga im też wrócić do pełnej sprawności po urazach.
  Przygodę z fizjoterapią zaczął właśnie od pracy ze sportowcami, następnie zaczął zgłębiać wiedzę na temat urazów kręgosłupa i stawów obwodowych. Później pojawiła się specjalizacja, którą jest fizjoterapia stomatologiczna.
  Wcześniej zdobyta wiedza i doświadczenie pozwoliła mu skutecznie pomagać pacjentom, ponieważ problemy w obrębie twarzoczaszki często wynikają z problemów w innej części ciała. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, dużą uwagę przywiązuje do edukacji, ćwiczeń i autoterapii.
  W swojej praktyce zajmuje się terapią stawów skroniowo-żuchwowych, mięśni twarzoczaszki i korekcją wad postawy, współpracując przy tym ze stomatologami, dzięki czemu terapia jest kompleksowa i skuteczna.
  Prywatnie interesuje się motoryzacją, treningami funkcjonalnymi i psychomotoryką. Od 5 lat startuje w terenowych rajdach motocyklowych Cross Country. Dotychczas najlepszy wynik jaki udało mu się osiągnąć indywidualnie to 5 miejsce w Pucharze Polski oraz 2-krotnie zdobył klubowy Puchar Polski.

  mgr Fizjoterapii Adam Galon

  Zapraszamy do naszych Klinik!

  Formularz kontaktowy
  • Klinika Gdańsk

   ul. Kartuska 312,
   80-125 Gdańsk

   (+48) 58 691-71-47
   (+48) 501-155-036

  • Klinika Kowale

   ul. Andromedy 3,
   80-180 Kowale

   (+48) 58 691-71-47
   (+48) 501-155-036

  Medycyna estetyczna Umów się na wizytę