Wczytywanie

Szybka rejestracja / pytanieBlog

Otwarcie kliniki w Gdańsku

W sobotę, 3 października, odbyło się w Gdańsku uroczyste otwarcie Impladent Medical&Dental Clinic – największej na Pomorzu specjalistycznej kliniki stomatologiczno-medycznej. Poza szeroką ofertą i nowoczesnym sprzętem pacjentowi zapewnia się tu profesjonalną opiekę wykwalifikowanej kadry.

Do tej pory klinika stomatologiczna Impladent, prowadzona przez Magdalenę i Adama Ziemlewskich, zlokalizowana była w Kowalach, przy ul. Andromedy 3

Klinika specjalizuje się w implantologii, zapewnia pełen zakres usług stomatologicznych i chirurgicznych na najwyższym poziomie, w tym zabiegi w znieczuleniu ogólnym ze stacjonarnym pobytem pacjentów.

Uroczystość otwarcia kliniki rozpoczęło sympozjum inauguracyjne, w którym uczestniczyło ponad stu stomatologów z całej Polski. Znakomici wykładowcy poruszali tematy związane z implantologią, ortodoncją, stomatologią estetyczną i periodontologią.

W uroczystej gali uczestniczyli nie tylko przedstawiciele świata nauki z wielu polskich uczelni medycznych i zaprzyjaźnieni pacjenci, ale też władze miasta i przedstawiciele biznesu, kultury oraz sztuki. Drugą część wieczoru uświetnił recital Stanisława Soyki, Joanny Dobrakowskiej i muzyków z Opery Wrocławskiej. Podczas otwarcia zaprezentowano wiele najnowocześniejszych urządzeń, które dopiero miały swoją premierę światową.

Klinika, jak powiedział na otwarciu prezydent Gdańska, Paweł Adamowicz, jest bardzo prestiżowym miejscem i perłą wśród placówek medycznych i stomatologicznych Gdańska.

Czytaj więcej na:
http://zdrowie.trojmiasto.pl/Impladent-juz-w-dwoch-lokalizacjach-Gdanska-n95172.html#tri

Zapraszamy do naszych Klinik!

Formularz kontaktowy
 • Klinika Gdańsk

  ul. Kartuska 312,
  80-125 Gdańsk

  (+48) 58 691-71-47
  (+48) 501-155-036

 • Klinika Kowale

  ul. Andromedy 3,
  80-180 Kowale

  (+48) 58 691-71-47
  (+48) 501-155-036

Medycyna estetyczna Umów się na wizytę