fbpx

Wczytywanie

Szybka rejestracja / pytanie  Współpracujemy z:

  Impladent

  Opinie pacjentów

  Tysiące zadowolonych Pacjentów

  Klinika doktora Ziemlewskiego Impladent jest według mojej opinii synonimem dla nowoczesnych standardów jakimi branża medyczna w każdym swoim odłamie powinna się kierować. Za co cenię to miejsce? Z pewnością za życzliwość wobec pacjenta, która bije od całego personelu, za cierpliwość i poświęcenie czasu na przygotowanie pacjenta do zalecanego zabiegu, za profesjonalizm w trakcie wykonywania zabiegu i opiekę po nim. Moja opinia tyczy się zarówno zabiegów medycyny estetycznej z jakich miałam okazję korzystać oraz z stomatologicznych, bo personel doktora Ziemlewskiego zadbał również o moje zęby. Polecam.

  Julia Chrzanowska

  Swoją przygodę z Impladent rozpoczęłam kilka lat temu :) każdy dentysta wysyłał mnie właśnie tam w związku z implantami, których założenia nikt nie chciał się podjąć... Doktor Adam (przesympatyczny lekarz :) ) podjął się zadania i wykonał je wzorowo :)... dzieciaki również były mega zadowolone z opieki dr Magdy :) No i oczywiście nie można ominąć w ocenie mega przesympatycznego higienisty Pana Michała wracamy systematycznie z mężem gdy tylko jesteśmy w Polsce :) Polecam z czystym sumieniem.

  Aleksandra Grygorowicz

  To, co przemawia do mnie w tej ofercie na pierwszy rzut oka to zdecydowanie szeroki zakres usług. Do tej pory miałem duży problem ze znalezieniem stomatologa, który mógłby leczyć całą moją rodzinę. W jednym gabinecie chirurg, w innym leczenie, w trzecim dzieci, jeszcze gdzie indziej zabiegi estetyczne. To na dłuższą metę potrafi być uciążliwe zwłaszcza jeśli pilnuje się tych rutynowych wizyt u sześcioosobowej rodziny. Tutaj wszystko na miejscu a przy tym jakość usług i podejście personelu na wysokim poziomie, więc polecam.

  Krzysztof Sulwiński

  Impladent to gabinet, który jak dla mnie, powinien stać się wzorem do naśladowania dla konkurencji. Tutaj dopiero udało mi się znaleźć wysoką jakość usług połączoną z tak ludzkim, życzliwym podejściem do pacjenta. Polecam każdemu kto szuka dla swojej rodziny zaufanego gabinetu stomatologicznego. Zarówno dorośli, jak i dzieci, które wymagają specjalnego traktowania przy zabiegach dentystycznych, będą w stu procentach zadowoleni.

  Marta Biernacka  Zapraszamy do naszych Klinik!

  Formularz kontaktowy
  • Klinika Gdańsk

   ul. Kartuska 312,
   80-125 Gdańsk

   (+48) 58 691-71-47
   (+48) 501-155-036

  • Klinika Kowale

   ul. Andromedy 3,
   80-180 Kowale

   (+48) 58 691-71-47
   (+48) 501-155-036

  Medycyna estetyczna Umów się na wizytę