fbpx

Wczytywanie

Szybka rejestracja / pytanie  Współpracujemy z:

  Impladent

  Leczenie kanałowe w Gdańsku. Gdzie zrobić to dobrze?

  Leczenie kanałowe zębów, znane również jako endodoncja, to jedna z najważniejszych metod leczenia stomatologicznego. Leczenie kanałowe jest skutecznym sposobem na zachowanie zęba chorego, który jest zazwyczaj jedynym rozwiązaniem w przypadku zębów mocno zepsutych lub z zapaleniem miazgi.

  Nawet najtrudniejsze przypadki można wyleczyć, kiedy trafi się na sprawdzonych specjalistów. Odpowiedni sprzęt – najwyższej jakości – połączony z doświadczonym personelem – to jest gwarancja sukcesu.

  Gdzie możesz liczyć na profesjonalną pomoc? Leczenie kanałowe Gdańsk możesz z dużą dozą zaufania zrealizować w Impladent Medical&Dental Clinic.

  Kiedy zdecydować się na leczenie kanałowe?

  Leczenie kanałowe jest zwykle zalecane, gdy w miazdze, pod wpływem ciągłego działania czynników drażniących, powstanie stan zapalny, który stopniowo doprowadza do jej obumarcia .Jeśli ból zęba jest ciągły lub nasilający się, lub jeśli masz obrzęk wokół zęba, powinieneś skontaktować się ze specjalistą w celu uzyskania diagnozy.

  Leczenie kanałowe jest również często zalecane, jeśli ząb jest złamany lub jeśli ząb ma znaczne uszkodzenie. Dentysta może wykonać RTG zęba, aby określić, czy leczenie kanałowe jest wymagane. Pamiętaj, że każdy przypadek jest inny i należy go skonsultować ze sprawdzonym specjalistą.

  Leczenie kanałowe zębów Gdańsk – jak długo utrzymywać się będą efekty?

  Po pomyślnie przeprowadzonym leczeniu kanałowym, ząb może żyć przez wiele lat. Długość życia zęba po leczeniu kanałowym zależy od kilku czynników, takich jak: stan zdrowia pacjenta, postępowanie po leczeniu, stopień zaawansowania choroby.

  Ogólnie rzecz biorąc, jeśli leczenie kanałowe jest prawidłowo przeprowadzone i pacjent dba o swoje zęby po leczeniu, zapomni o bolącym zębie na wiele długich lat.

  Bezbolesne leczenie kanałowe zęba

  Zapewne zadajesz sobie pytanie, jak bardzo boli leczenie kanałowe zęba. Historie Twoich znajomych były przerażające, a teraz to Ty się obawiasz.

  Otóż niepotrzebnie. Korzystając ze sprawdzonej kliniki z najnowocześniejszym sprzętem możesz liczyć na bezbolesne leczenie kanałowe zęba w Gdańsku.

  Leczenie kanałowe zębów w Gdańsku w dawnych założeniach kojarzyło się z wieloma bolesnymi wizytami. Dzisiaj to już jest przeszłość. Najlepsze kliniki, jak Impladent Medical&Dental Clinic, oferują nawet przeprowadzenie leczenia na zaledwie jednej wizycie. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie swój czas, którym brakuje go na liczne wizyty w gabinetach.

  Zapraszamy do naszych Klinik!

  Formularz kontaktowy
  • Klinika Gdańsk

   ul. Kartuska 312,
   80-125 Gdańsk

   (+48) 58 691-71-47
   (+48) 501-155-036

  • Klinika Kowale

   ul. Andromedy 3,
   80-180 Kowale

   (+48) 58 691-71-47
   (+48) 501-155-036

  Medycyna estetyczna Umów się na wizytę