fbpx

Wczytywanie

Szybka rejestracja / pytanieWspółpracujemy z:

Blog

Fotorelacja z kursu Kompleksowe; zespołowe planowanie i leczenie w implantoprotetyce Dr n. med. Adam Ziemlewski z Zespołem

Za nami świetne szkolenie, poprowadzone przez dr n. med. Adama Ziemlewskiego i zespół w Klinice Impladent Medical & Dental Clinic w Gdańsku.

W pierwszą części kursu, wprowadził naszych uczestników dr n. med. Adam Ziemlewski. Następnie odbyły się wykłady naszych protetyków: Joanny Skrodzkiej, Anny Grabowskiej, Magdaleny Zajczyk, Bartosza Bachara i Wojciecha Dąbrowskiego. Drugiego dnia kursu odbyła się cześć praktyczna. Na początku omówione zostały zabiegi, które wykonano w znieczuleniu ogólnym na naszej sali operacyjnej. Kursanci mogli obserwować zabiegi na żywo. Część kursantów specjalizujących się w chirurgii, aktywnie w nich uczestniczyła. Specjaliści protetyki natomiast, śledzili przebieg zabiegów na sali konferencyjnej z przekazu na żywo z kamery zainstalowanej na bloku operacyjnym.

Uczestnicy kursu “Kompleksowe / zespołowe planowanie i leczenie w implantoprotetyce”, mieli możliwość poznania wskazań oraz zasad wykonywania pełnego spektrum zabiegów stosowanych w implantologii i regeneracji kości w teorii i praktyce.

Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy gorąco na kolejne szkolenia.

Zespół Kliniki Impladent

Zapraszamy do naszych Klinik!

Formularz kontaktowy
 • Klinika Gdańsk

  ul. Kartuska 312,
  80-125 Gdańsk

  (+48) 58 691-71-47
  (+48) 501-155-036

 • Klinika Kowale

  ul. Andromedy 3,
  80-180 Kowale

  (+48) 58 691-71-47
  (+48) 501-155-036

Medycyna estetyczna Umów się na wizytę