fbpx

Wczytywanie

Szybka rejestracja / pytanieWspółpracujemy z:

Impladent

Chirurg szczękowy Gdańsk – jak znaleźć najlepszego?

Chirurgia szczękowa jest dziedziną stomatologii zajmującą się leczeniem chorób i urazów dotyczących szczęki i zębów. Chirurgia szczękowa obejmuje szeroki zakres procedur, od leczenia chorób przyzębia po korekcję wad wrodzonych i nabytych.

Tego typu zabiegi najlepiej oddać już w ręce najlepszych specjalistów. Jeśli chodzi o chirurga szczękowego w Gdańsku, to kompleksową ofertę znajdziesz w jednej z trójmiejskich klinik – https://www.ziemlewski.pl/oferta-zabiegi/chirurgia-ortognatyka.

Operacje szczęki – ważne informacje

Wszystkie operacje szczęki wymagają przeprowadzenia precyzyjnej diagnostyki oraz dokładnego planowania. W zależności od rodzaju operacji, zabiegi mogą być wykonywane w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, a okres rekonwalescencji po zabiegu może trwać od kilku dni do kilku tygodni.

W sprawdzonych klinikach, a z pewnością takim miejscem jest Impladent Medical&Dental Clinic, możesz liczyć na najlepszy sprzęt. To jednak nie wszystko. Sprawdzeni specjaliści, najlepszy sprzęt, a także blok operacyjny. To wszystko sprawia, że operacje szczęki i żuchwy nie będą już aż tak bardzo stresujące.

Warto w tym miejscu dodać, że operacje szczęki i żuchwy przeprowadzane są jedynie dla dorosłych pacjentów. Młodsi mogą natomiast liczyć na pomoc ortodontów.

Chirurgia szczękowa Gdańsk – jak dokładnie to wygląda

Operacje ortognatyczne to najbardziej skrajne rozwiązanie, które jest stosowane w leczeniu wad zgryzu. W pierwszej kolejności zaleca się leczenie ortodontyczne jako metodę przedoperacyjną, która przygotowuje pacjenta do planowanego zabiegu chirurgicznego.

Podsumowując, leczenie w sprawdzonej klinice jest kluczowe dla osiągnięcia pozytywnych rezultatów. Klinika, która posiada doświadczonych specjalistów, najnowocześniejszy sprzęt medyczny oraz przestrzega najwyższych standardów bezpieczeństwa, zapewni pacjentowi kompleksową i skuteczną opiekę. W takiej klinice pacjent może mieć pewność, że jego leczenie będzie przeprowadzone z największą starannością i zgodnie z najnowszymi osiągnięciami medycyny.

Nie wszystkie kliniki specjalizują się w tak zaawansowanym leczeniu. Jeśli jesteś z Gdańska lub okolic to polecamy Ci Impladent Medical&Dental Clinic. Najpierw diagnostyka, a następnie leczenie – operacje szczęki, operacje żuchwy. Wszystko jest możliwe przy pomocy najlepszych specjalistów.

Jaki jest następny krok?

Jeżeli masz przekonanie, że ten rodzaj leczenia jest przeznaczony dla Ciebie lub Twoich najbliższych, to skorzystaj z konsultacji. Tylko szczegółowe omówienie problemu doprowadzić może do właściwych wniosków, a następnie do skutecznego leczenia. Chirurg szczęgowy Gdańsk – sprawdź teraz.

Zapraszamy do naszych Klinik!

Formularz kontaktowy
 • Klinika Gdańsk

  ul. Kartuska 312,
  80-125 Gdańsk

  (+48) 58 691-71-47
  (+48) 501-155-036

 • Klinika Kowale

  ul. Andromedy 3,
  80-180 Kowale

  (+48) 58 691-71-47
  (+48) 501-155-036

Medycyna estetyczna Umów się na wizytę