nawigacja-komputerowa-2Nawigacja komputerowa jak i precyzyjna diagnostyka rentgenowska są to narzędzia, dzięki którym lekarz może precyzyjnie zaplanować zabieg i uniknąć niepożądanych powikłań.

Po wykonaniu tomografii komputerowej specjalistyczne oprogramowanie umożliwia lekarzowi zapoznanie się w trójwymiarze z rzeczywistymi warunkami anatomicznymi Pacjenta.

Możliwe jest wykonanie pomiarów kości z dokładnością do dziesiątych części milimetra oraz dobranie odpowiednich rozmiarów i typów implantów oraz zaplanowanie ewentualnych zabiegów rekonstrukcji kości.

Po wirtualnym założeniu implantów mamy pewność, że wprowadzone implanty nie uszkodzą innych struktur anatomicznych.

Możliwe jest również zaplanowanie pozycji implantów, tak aby ostateczne uzupełnienie protetyczne było bardzo estetyczne.

nawigacja-komputerowa-1Za pomocą odpowiednich szablonów chirurgicznych jesteśmy w stanie przenieść zaplanowane pozycje implantów do ust Pacjenta i bezpiecznie przeprowadzić nawet najtrudniejszy zabieg. Kąt oraz głębokość nawiercania jest kontrolowana przez tytanową tuleję wklejoną w szablon, co eliminuje możliwość wystąpienia powikłań.

 

Szybka rejestracja / pytanie

100% spam FREE! Twoje dane zostaną wykorzystane tylko do procesu rejestracji. Nigdy nie wysyłamy spamu!

lub zadzwoń

(+48) 58 691-71-47