Klika słów o naszej klinice

Impladent Medical&Dental Clinic to jeden z najnowocześniejszych i największych ośrodków medyczno-dentystycznych w Polsce. Wyróżnia nas wysoki poziom merytoryczny personelu Kliniki oraz ponad piętnastoletnie doświadczenie w wykonywaniu złożonych prac implantoprotetycznych i specjalistycznych zabiegów chirurgicznych.

Klinika wyposażona jest w najnowocześniejsze urządzenia renomowanych firm. Nie uznajemy kompromisów, używamy tylko materiałów i sprzętu najwyższej jakości. Zwracamy baczną uwagę na precyzję wykonywanych prac. Standardem jest u nas praca w lupach lub z użyciem mikroskopu zabiegowego.

Priorytetem jest bezpieczeństwo Pacjenta, wszystkie używane narzędzia i instrumenty są sterylizowane lub jednorazowe. Posiadamy wzorcową sterylizację niemieckiej firmy Melag. Unity stomatologiczne są wyposażone w system automatycznej wewnętrznej dezynfekcji, aby nawet woda w Państwa kubku oraz sprężone powietrze w dmuchawce były jałowe.

Posiadamy pełną gamę urządzeń do diagnostyki radiologicznej, w tym tomograf komputerowy Kodak z możliwością obrazowania całej czaszki, ale również tylko małego wycinka, dzięki któremu uzyskujemy precyzyjne, trójwymiarowe obrazy i najmniejszą możliwą dawkę promieniowania. Tomografia 3D daje możliwość prawidłowego zaplanowania zabiegów z dokładnością do setnych części milimetra i eliminuje możliwość wystąpienia powikłań. Wszystko to ma służyć bezpieczeństwu naszych Pacjentów oraz wpływać na długoletnie, doskonałe wyniki leczenia implantologicznego.

Dzięki specjalistycznemu oprogramowaniu komputerowemu wytłumaczymy Państwu zasady leczenia i wirtualnie przeprowadzimy zabiegi implantologiczne w 3D, co znacząco wpływa na bezpieczeństwo i precyzję procedury chirurgicznej.

Współpracujemy tylko z najlepszymi laboratoriami dentystycznymi, aby poziom prac protetycznych był wzorcowy. Nasze prace wykonywane są przez czołowych techników specjalizujących się w stomatologii estetycznej w Polsce i w Niemczech. Efekty naszej pracy są prezentowane na wielu specjalistycznych kongresach i kursach oraz w prasie fachowej.

Zaufaj specjalistom.

 

Certyfikaty, dyplomy i wyróżnienia

Podczas wieloletniej praktyki klinika Impladent otrzymała wiele wyróżnień a nasz zespół zdobył liczne certyfikaty i dyplomy m.in:

  • Certyfikat umiejętności implantologicznych
  • Akredytacja ośrodka do prowadzenia szkoleń
  • Cykliczne kształcenie na Uniwersytecie w Nowym Jorku
  • Docenienie wykładów prowadzonych za granicą
  • Wyróżnienie za wkład w światową implantologię

Szybka rejestracja / pytanie

100% spam FREE! Twoje dane zostaną wykorzystane tylko do procesu rejestracji. Nigdy nie wysyłamy spamu!

lub zadzwoń

(+48) 58 691-71-47