Wyniki przetargu

3

25.04.2016r. Ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej oferty: sprzęt RTG Pliki do pobrania: Ogłoszenie o wyborze oferty więcej »

Zapytanie ofertowe: Sprzęt RTG

Klinika stomatologiczn Impla Dent.
3.10.2015 
fot. Wojtek Jakubowski /Fotokombinat

17.04.2016r. OGŁOSZENIE O ZAPROSZENIU DO SKŁADANIA OFERT NA PRZEDMIOT: Tomograf komputerowy o zmiennym polu obrazowania z OPG i cefalometrią; RTG punktowy; skaner płytek fosforowych oraz RVG cyfrowa. Termin składania ofert do dnia 25.04.2016 r. do godz. 12:00 Pliki do pobrania: Zapytanie ofertowe RTG Załącznik nr 1 wzór oferty Załącznik nr 2 specyfikacja więcej »

Fotorelacja z kursu „Procedury augmentacyjne wyrostka zębodołowego w implantologii oraz podniesienie dna zatoki szczękowej”

IMG_7075

18, 19 marca 2016 w Impladent Medical & Dental Clinic w Gdańsku odbyło się zaawansowane szkolenie dla lekarzy  z implantologii, odbudowy kości i podniesienia dna zatoki szczękowej prowadzone przez Dr n. med. Adama Ziemlewskiego. Kurs podzielony był na dwie części: teoretyczną oraz praktyczną - warsztaty. Uczestniczyli w nim lekarze z całej Polski - dziękujemy Wszystkim za liczne przybycie! Oto fotorelacja. więcej »

WIOSNA w Impladent Medical & Dental Clinic – BEZPŁATNY PRZEGLĄD STOMATOLOGICZNY DLA WSZYSTKICH! + RABAT 10%*

Klinika stomatologiczna Impla Dent
2.11.2015 
fot. Wojtek Jakubowski /Fotokombinat

Zapraszamy Wszystkich na bezpłatny przegląd stomatologiczny do Impladent Medical & Dental Clinic. Pacjenci, którzy po przeglądzie zdecydują się na leczenie zachowawcze w naszych klinikach otrzymają rabat w wysokości 10% do wykorzystania na kolejnej wizycie. Zaufaj specjalistom! Zapraszamy!!! *oferta aktualna do 30 czerwca 2016, dotyczy leczenia zachowawczego. więcej »

Zaproszenie dla lekarzy / Dentsply Implants Club / Marzec 2016

image001

Dr n. med. Adam Ziemlewski " Interdyscyplinarne podejście do planowania, leczenia i osiągania przewidywalnych wyników w skomplikowanych sytuacjach klinicznych ". Dr hab. n. med. Jan Pietruski " Cyfryzacja w implantoprotetyce: projekt, prowizorium, łącznik, rekonstrukcja ". Sobota, 12.03.2016., godz. 10:00 - 13:00 Hotel Mera Spa, Bitwy pod Płowcami 59, 81-731 Sopot Rejestracja telefoniczna lub mailowa: Izabela Moc... więcej »

Dzień otwarty dla Dzieci w Klinice Impladent

Bez tytułu

Szanowni Rodzice, zapraszamy na Dzień Otwarty dla Dzieci w Klinice Impladent w Kowalach 5 marca w sobotę. Szczegóły w ulotce. Zapraszamy! więcej »

Kurs „Procedury augmentacyjne wyrostka zębodołowego w implantologii oraz podniesienie dna zatoki szczękowej”

Astra

Po pierwsze EDUKACJA! Ze względu na bardzo ważną tematykę oraz osobę prowadzącego chcielibyśmy gorąco zarekomendować dwudniowy kurs dr n. med. Adama Ziemlewskiego pt."Procedury augmentacyjne wyrostka zębodołowego w implantologii oraz podniesienie dna zatoki". Data: 18-19 marca 2016 roku. Miejsce: Impladent Medical&Dental Clinic, ul. Kartuska 312, 80-125 Gdańsk. Zapraszamy! więcej »

Otwarcie kliniki w Gdańsku

5

W sobotę, 3 października, odbyło się w Gdańsku uroczyste otwarcie Impladent Medical&Dental Clinic – największej na Pomorzu specjalistycznej kliniki stomatologiczno-medycznej. Poza szeroką ofertą i nowoczesnym sprzętem pacjentowi zapewnia się tu profesjonalną opiekę wykwalifikowanej kadry. Do tej pory klinika stomatologiczna Impladent, prowadzona przez Magdalenę i Adama Ziemlewskich, zlokalizowana była w Kowalach, ... więcej »

Wieczysta gwarancja na implanty

Klinika stomatologiczna Impla Dent
2.11.2015 
fot. Wojtek Jakubowski /Fotokombinat

Stosowane w Klinice Impladent implanty Dentsply Astra EV oraz MIS posiadają wieczystą gwarancję na wszystkie komponenty stosowane u Pacjenta co potwierdza ich wysoką jakość. Wyniki skuteczności integracji implantów dentystycznych w grupie kilku tysięcy pacjentów leczonych w Impladencie są na poziomie 99,6% . więcej »

Międzynarodowy kongres Dentsply

DSC_6620

W październiku 2015 roku odbył się Międzynarodowy Kongres Implantologiczny Dentsply. Uczestniczących lekarze stomatolodzy bardzo wysoko  oceniali poziom merytoryczny spotkania. Dr n. med. Adam Ziemlewski został zaproszony jako wykładowca i ekspert panelu dyskusyjnego. więcej »

Szybka rejestracja / pytanie

100% spam FREE! Twoje dane zostaną wykorzystane tylko do procesu rejestracji. Nigdy nie wysyłamy spamu!

lub zadzwoń

(+48) 58 691-71-47